Pięć znaków Zodiaku, które są bardzo toksyczne w związku

Pięć znaków Zodiaku, które są bardzo toksyczne w związku © pixabay.com

Przedstawiciele tych konstelacji mogą czasami zachowywać się dość brutalnie


Skorpion

Są to bardzo uważni i żarliwi ludzie, którzy szczerze i mocno zakochują się w swojej bratniej duszy. Są bardzo namiętni i troskliwi, gotowi zrobić prawie wszystko dla ukochanej osoby. Jednocześnie jednak mają silne poczucie własności, które wywołuje zazdrość i próby kontrolowania drugiej osoby.

Ryby

Ci ludzie są bardzo wrażliwi i emocjonalni, są bardzo przyjemne, ale jednocześnie troskliwi i wrażliwi. Często posuwa się to za daleko: Ryby zaczynają odczuwać zależność od partnera i poświęcać się dla interesów innych. Zapominają o własnych granicach i celach, byle tylko zadowolić drugiego.

Bliźnięta

Przeczytaj także

To zabawni i charyzmatyczni ludzie, którzy natychmiast zwracają na siebie uwagę. Są w stanie zamienić szare dni powszednie w kolorowe wakacje, ale czasami nie są konsekwentne i nieświadomie próbują tkać intrygi. Prowadzi to do znacznego zamieszania w związku i bólu serca jednego z partnerów.

Koziorożec

Koziorożce bardzo boją się, że nagle przestaną być kochane i bardzo boją się samotności. Chcą czuć się bezpieczni i pod opieką ukochanej osoby, dlatego często szukają potwierdzenia uczuć innych. Czasami dochodzi do nieodpowiedniego strachu przed stratą.

Strzelec

Przedstawiciele tego znaku – to mili i uważni ludzie, którzy potrafią skutecznie ukrywać prawdziwe myśli. Czasami mogą zacząć budować relację z kimś, kogo tak naprawdę nie lubią, a następnie spróbować dokładnie kontrolować od A do Z. Mogą również też nie mieć nic przeciwko partnerowi kontrolującemu, o ile zwracają na to uwagę.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 9 recenzji

Pogoda w Polsce

+15°
Olsztyn
Poznań
+15°
Łódź
+12°
Lublin
+14°
Gorzów Wielkopolski
+16°
Warszawa
Kraków
+15°
Wrocław
+15°
Opole
+12°
Rzeszów
+12°
Białystok
+14°
Gdańsk
+12°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+15°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+16°
Kraków
+14°
Łódź
+15°
Wrocław
+15°
Poznań
+14°
Gdańsk
+14°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz
+14°
Lublin
+12°
Katowice
+14°
Białystok
+12°
Częstochowa
+14°
Gdynia
+14°
Sosnowiec
+14°
Radom
+13°
Kielce
+12°
Toruń
+15°
Gliwice
+15°
Rzeszów
+12°
Zabrze
+15°
Wszystkie miasta