​Prognoza pogody na 23 marca

​Prognoza pogody na 23 marca © Pixabay

Prognoza pogody na czwartek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 5:30, natomiast zachód odbędzie się o godz. 17:54. Długość dnia wyniesie zatem 12 godz. i 23 min. Księżyc nadal będzie pozostawał w fazie nowiu.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, nie powinno padać. Termometry wskażą 8 ℃. W ciągu dnia niebo będzie nadal całkowicie zachmurzone, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 13 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 19 km/h, następnie zmniejszając się do 13 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1009 hPa. W Zakopanem rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są oczekiwane. Termometry wskażą 5 ℃. W ciągu dnia niebo też nie będzie widoczne, istotne opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 10 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 9 km/h, następnie zmniejszając się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1014 hPa. W Gdańsku rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, mogą wystąpić niewielkie opady. Termometry wskażą 10 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie niewidoczne, niewielkie opady będą się utrzymywać. Temperatura wyniesie 10 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 23 km/h, następnie zmniejszając się do 18 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1004 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są oczekiwane. Termometry wskażą 12 ℃. W Zakopanem niebo będzie całkowicie zachmurzone, pojawią się niewielkie opady. Temperatura wyniesie 9 ℃. W Gdańsku niebo również będzie niewidoczne, spodziewane są niewielkie opady. Termometry wskażą 11 ℃.

Średnia ocena to 4,3/5 na podstawie 7 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+21°
Olsztyn
Poznań
+22°
Łódź
+22°
Lublin
+21°
Gorzów Wielkopolski
+23°
Warszawa
Kraków
+23°
Wrocław
+23°
Opole
+22°
Rzeszów
+22°
Białystok
+19°
Gdańsk
+23°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+22°
Szczecin
+18°
Bydgoszcz

Wideo