Te znaki Zodiaku będą bogatsze: kiedy zacznie deszcz pieniędzy

Te znaki Zodiaku będą bogatsze: kiedy zacznie deszcz pieniędzy © pixabay.com

Fortuna uśmiechnie się do trzech przedstawicieli kręgu zodiaku już wkrótce


Byk

Los da Ci szansę na rozpoczęcie życia od zera. Dzięki tak zwanemu «wyzerowaniu» stracisz wszystko, co Cię pociągnęło i wstąpisz na monetarny Olimp. Możliwe jest również pojawienie się nieoczekiwanego źródła dochodu. Poniedziałek nauczy tego pracowitego znaku Zodiaku, aby bardziej słuchać siebie i zwracać uwagę na znaki Wszechświata. Wpłynie to nie tylko na samopoczucie i nastrój, ale także przyciągnie ciekawe możliwości.

Waga

Czeka na Ciebie obiecująca oferta z rozwojem kariery i doskonałym poziomem zamożności. Brak pieniędzy na pewno cię opuści i nie będziesz już musiał powstrzymywać impulsów kupowania pięknych rzeczy. Według astrologów Waga czeka na spotkanie z bardzo ważną osobą, więc musisz wyjść ze swojej strefy komfortu i wyjść na świat w pełni uzbrojony.

Koziorożec

Nie masz pojęcia, jakie szczęście w tym tygodniu przyniesie Ci wszechświat. Wszelkie wierzchołki i zadania będą dostępne i wykonalne, wystarczy tylko chcieć. Bogactwo finansowe wzrośnie w tym tygodniu na tyle, że możesz odłożyć pieniądze na zakup domu lub samochodu. Jednak powinieneś poczekać z podobnymi kosztami i zainwestować je w dochodowe projekty inwestycyjne, o których powiedzą ci nowi znajomi.

Średnia ocena to 3,6/5 na podstawie 25 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+21°
Olsztyn
Poznań
+22°
Łódź
+22°
Lublin
+21°
Gorzów Wielkopolski
+23°
Warszawa
Kraków
+23°
Wrocław
+23°
Opole
+22°
Rzeszów
+22°
Białystok
+18°
Gdańsk
+23°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+22°
Szczecin
+18°
Bydgoszcz

Wideo