Pogoda w Polsce na 17.08.2021

Pogoda w Polsce na 17.08.2021

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 5:23, natomiast zachód nadejdzie o godz. 19:56. Długość dnia wyniesie zatem 14 godz. i 33 min. Księżyc pozostanie w pierwszej kwadrze.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, przewidywane są silne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 17 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie pokryte chmurami, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Temperatura wyniesie 17 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 4 m/s, następnie wzrastając do 6 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 997 hPa.

W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, przewidywane są opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 15 ℃. W ciągu dnia niebo również będzie całkowicie zachmurzone, nadal utrzymają się też opady deszczu. Temperatura wyniesie 14 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 2 m/s, następnie kierunek zmieni się na zachodni, a prędkość wzrośnie do 3 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 909 hPa.

W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, opady nie powinny się pojawić. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie w całości pokryte przez chmury, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 18 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 5 m/s, następnie zwiększając się do 8 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 999 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, spodziewane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 17 ℃. W Zakopanem także będzie pochmurnie, z przejaśnieniami, również oczekiwane są niewielkie opady. Temperatura wyniesie 13 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, spadną niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 17 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 56 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo