Pogoda w Polsce na 18.08.2021

Pogoda w Polsce na 18.08.2021

Prognoza pogody na środę


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 5:24, natomiast zachód będzie miał miejsce o godz. 19:54. Dzień potrwa zatem 14 godz. i 30 min. Księżyc znajdzie się w fazie pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 20 ℃.

W Zakopanem rano niebo będzie w całości pokryte przez chmury, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy tylko 8 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale bez opadów. Temperatura wzrośnie do 15 ℃.

W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, przewidywane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 15 ℃. W ciągu dnia niebo również nie będzie widoczne, oczekiwane są opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 18 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 5 m/s, następnie wzrastając do 7 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 1000 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 20 ℃. W Zakopanem także będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, istotne opady nie powinny się pojawić. Temperatura wyniesie 13 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 18 ℃.

Średnia ocena to 4,4/5 na podstawie 78 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo