Pogoda w Polsce na 16.08.2021

Pogoda w Polsce na 16.08.2021

Prognoza pogody na poniedziałek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 5:21, natomiast zachód nastąpi o godz. 19:58. Długość dnia wyniesie zatem 14 godz. i 37 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie pierwszej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 19 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie w całości pokryte przez chmury, również oczekiwane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 27 ℃.

W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, mogą pojawić się niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W ciągu dnia niebo nadal nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 24 ℃.

W Gdańsku także rano niebo nie będzie widoczne, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 27 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 3 m/s, następnie kierunek zmieni się na południowy, a prędkość wzrośnie do 5 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 999 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie niewidoczne, przewidywane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 25 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, będzie padać. Temperatura wyniesie 20 ℃. W Gdańsku będzie pochmurnie, ale również z przejaśnieniami, mogą pojawić się niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 23 ℃.

Średnia ocena to 4,3/5 na podstawie 8 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+11°
Olsztyn
Poznań
+10°
Łódź
+8°
Lublin
+12°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+11°
Wrocław
+11°
Opole
+11°
Rzeszów
+8°
Białystok
+11°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+12°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo