When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 09.08.2020

T
9 sierpnia 2020, 17:31

Prognoza pogody na niedzielę

Pogoda w Polsce na 09.08.2020

Dni nadal stają się coraz krótsze. Ta niedziela potrwa tylko 15 godz. i 2 min., a więc będzie krótsza od dnia poprzedniego o 4 min. Wschód Słońca nastąpi o godz. 05:10, zachód - o godz. 20:12. Faza księżyca: pełnia.

Rano i popołudniu

Niedziela 9 sierpnia rozpocznie się słonecznym bezdeszczowym porankiem, z przyjemnym lekkim wiatrem z kierunku północno-wschodniego o prędkości od 2 do 4 m/s. Deszcz nie jest przewidywany nad całym krajem, jednak przed południem pogoda się zmieni - niebo pokryją burzowe chmury, chociaż istotne opady nad większością kraju nadal nie powinny się pojawić (większe opady deszczu oczekiwane są w północnych i zachodnich regionach kraju).

Po południu także będzie dosyć gorąco - termometry pokażą maksymalnie 27 ℃, jednak odczuwalna temperatura wyniesie 29 ℃. Poziom wilgotności bliżej wieczora sięgnie aż 80%.

Wieczorem

Wieczorem będzie pochmurnie, ale bez opadów. Temperatura wyniesie około 19 ℃, więc będzie dość ciepło, wiatr po raz pierwszy od kilku dni zmieni swój kierunek i będzie pochodził ze wschodu, jego prędkość wyniesie około 4 m/s. Ciśnienie atmosferyczne w ciągu dnia, a następnie też wieczorem będzie się obniżało, wilgotność natomiast wzrośnie do 87%.

4.1 средний рейтинг из 5 на основе 83 оценок