When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 07.08.2020

T
7 sierpnia 2020, 00:25

Prognoza pogody на piątek

Pogoda w Polsce na 07.08.2020

Dni stają się coraz krótsze i dzień 7 sierpnia potrwa już tylko 15 godz. i 9 min., czyli o 3 min. krócej od dnia poprzedniego. Wschód Słońca w tym dniu oczekiwany jest o godz. 05:07, zachód - o godz. 20:16. Księżyc nadal będzie w pełni.

Rano i popołudniu

7 sierpnia zapowiada się pogodnie, a nawet dość upalnie, gdyż na przykład w Warszawie maksymalna temperatura sięgnie 26 ℃, a odczuwalna wyniesie nawet 28 ℃.

Niebo przez cały dzień będzie bezchmurne, opady deszczu również nie są przewidywane, chociaż poziom wilgotności będzie dość wysoki, obniżając się w ciągu dnia od 80% do 60%. Ciśnienie natomiast będzie wysokie i maksymalnie może sięgnąć nawet 1026 hPa. Prędkość wiatru z kierunku północno-wschodniego będzie tak samo nieduża, jak w poprzednich dniach, sięgając maksymalnie 4 m/s.

Wieczorem

Piątkowy wieczór zapowiada dość dobrą pogodę, która także nie powinna się zmienić w nadchodzący weekend. Nadal będzie ciepło (do 25 ℃), bezchmurnie i sucho (poziom wilgotności około 50%), a przed upałem będzie chronił lekki wiatr z kierunku północno-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne zacznie natomiast powoli spadać.

4.7 средний рейтинг из 5 на основе 56 оценок