When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 6.08.2020

T
5 sierpnia 2020, 10:46

Prognoza pogody na czwartek

Pogoda w Polsce na 6.08.2020

Wschód Słońca nastąpi w tym dniu o godz. 05:05, zachód o godz. 20:17, a długość dnia wyniesie 15 godz. 12 min. Księżyc nadal będzie znajdował się w pełni.

Rano i popołudniu

Cały kraj będzie znajdował się pod wpływem wyżu, który nadejdzie w nocy znad Bałtyku, a więc ten dzień stanie się prawdziwym świętem dla fanów ciepłych słonecznych kąpieli - temperatura będzie wynosić maksymalnie 25 ℃ (odczuwalne nawet jak 27 ℃). Natomiast przed upałem będą chronić lekkie chmury, pojawiające się przez cały dzień na jasnym niebie. Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku i na ziemi lubuskiej, najzimniej - na Suwalszczyźnie. Opady w tym dniu nie są spodziewane.

Poziom wilgotności będzie się obniżał - od 87% rano do 40% wieczorem, a północno-wschodni kierunek wiatru przez cały dzień będzie pozostawał niezmienny. Prędkość wiatru natomiast będzie się wahała w granicach 3-4 m/s (wiatr umiarkowany). Ciśnienie atmosferyczne rano wyniesie 1011 hPa, natomiast w ciągu dnia wzrośnie do 1014 hPa.

Wieczorem

Wieczorem w czwartek nadal będzie ciepło, a niebo będą pokrywać przejściowe chmury piętra średniego (poziom zachmurzenia od 3 do 8 stopni), tylko na południowym wschodzie mogą wystąpić przelotne opady deszczu.

4 средний рейтинг из 5 на основе 70 оценок