When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 5.08.2020

T
4 sierpnia 2020, 14:30

Prognoza pogody w środę

Pogoda w Polsce na 5.08.2020

Ten dzień rozpocznie się o 2 min. później niż dzień poprzedni - o godz. 05:04, zakończy się natomiast o 2 min. wcześniej - o godz. 20:19. Potrwa zatem 15 godz. i 15 min. Księżyc nadal będzie w pełni.

Rano i popołudniu

Początek sierpnia ogólnie nie jest dość ciepły i dzień 5 sierpnia nie będzie wyjątkiem od reguły: rano maksymalnie można spodziewać się 14 ℃, jednak już przed południem stanie się znacznie cieplej. Maksymalnie termometr w tym dniu wskaże 22 ℃. Najcieplej tradycyjnie będzie na południu kraju, najzimniej - nad Bałtykiem (rano temperatury mogą wynieść nawet 3 ℃).

Kierunek wiatru, jak i jego prędkość będą niezmienne - prędkość wyniesie 4 m/s, a kierunek będzie północy. Wilgotność nie będzie zbyt wysoka - będzie wahała się pomiędzy 46% a 58%. Jedynie na granicy z Czechami i Niemcami możliwe są krótkotrwałe opady deszczu.

Wieczorem

Wieczorem rozjaśni się i stanie się naprawdę ciepło. Chociaż termometry będą pokazywać około 22 ℃, temperatura odczuwalna wyniesie 24 ℃. Ponadto całkowite zachmurzenie, które będzie nieco psuć humor przez cały dzień, zmieni się w zmienne i przed zachodem najprawdopodobniej widoczne będą ostatnie promienie słońca. Opady deszczu nie są oczekiwane, poziom wilgotności obniży się do 45%.

4.6 средний рейтинг из 5 на основе 21 оценок