When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 4.08.2020

T
3 sierpnia 2020, 15:48

Prognoza pogody na wtorek

Pogoda w Polsce na 4.08.2020

Dzień 4 sierpnia rozpocznie się o godz. 05:02, a zakończy się godz. 20:21, potrwa zatem 15 godz. i 19 min., będąc krótszym od poprzedniego o 4 min.

Rano i popołudniu

W tym dniu nie będzie upalnie, nawet odwrotnie - cały teren kraju pokryją chmury piętra niskiego, niebo przez cały dzień będzie niewidoczne. Najchłodniej będzie w Szczecinie - maksymalna dzienna temperatura wyniesie 19 ℃, natomiast najcieplej będzie w Lublinie i Rzeszowie, gdzie termometr pokaże maksymalnie 24 ℃. W Krakowie, Kielcach i Rzeszowie oczekiwane są ponadto burze. W Warszawie temperatura będzie wahać się między 15 a 18 ℃, również przewidywane są silne opady deszczu, jak i możliwe są także burze.

Kierunek wiatru w ciągu dnia będzie zmienny: od południowo-wschodniego przez cały poranek do południowego po południu i zachodniego wieczorem. Natomiast niezmienna będzie jego prędkość, sięgająca maksymalnie 4 m/s. Ciśnienie atmosferyczne w ciągu dnia będzie wzrastało (od 1014 do maksymalnie 1017 hPa). Poziom wilgotności sięgnie 93%.

Wieczorem

Wieczorem nad całym krajem pojawią się deszczowe oraz burzowe chmury, ciśnienie nadal będzie spadać, a opady zanikną dopiero przed świtem.

4.8 средний рейтинг из 5 на основе 48 оценок