Horoskop miłosny na tydzień 13-19 maja: kto będzie miał kryzys w związku

Horoskop miłosny na tydzień 13-19 maja: kto będzie miał kryzys w związku © Pixabay

Warto przygotować się na trudności


Baran

Jeśli chodzi o miłość, czy jesteś gotowy zobaczyć prawdę? W tym tygodniu odpowiedź może nie być taka, jakiej oczekujesz. Możesz skupić się na jasnych stronach swojej romantycznej sytuacji lub zignorować oczywiste problemy. Pamiętaj, że istnieje cienka granica między romantyzowaniem sytuacji a byciem zbyt iluzorycznym. Jeśli chodzi o ujawnienie prawdy, lepiej zadać sobie pytanie: czy jesteś gotowy, aby w końcu otworzyć oczy?

Byk

Możesz czuć się rozczarowany, gdy odkryjesz, że ty i twój partner widzicie przyszłość inaczej. A może nawet nie chodzi o przyszłość. W tym tygodniu możesz zdać sobie sprawę, że być może oszukiwałeś się przez te wszystkie lata razem, nie mając czasu, aby przyznać się przed sobą, że być może twoje poglądy na życie nie są tak podobne, jak myślałeś. Być może będziesz musiał przełknąć twardą pigułkę rzeczywistości. A kiedy nadejdzie ten czas, zrób to ostrożnie. Jeśli jesteś singlem, lepiej nie słuchaj rad znajomych na temat swojego życia osobistego.

Bliźnięta

Ten tydzień może być sprawdzianem w sprawach sercowych, wydaje się, że doświadczysz pewnego rozczarowania. W najgorszym przypadku dowiesz się, że twój partner nie chce już być częścią twojego życia. Jeśli jesteś singlem, unikaj kogoś, kto zbyt natarczywie domaga się twojej uwagi. Chcą cię wykorzystać dla własnych korzyści.

Rak

Po latach intensywnych zmian w twoim życiu romantycznym ten tydzień zapowiada zmniejszenie napięcia, dorosłeś i stałeś się silniejszy. Intensywność tego okresu zmniejszy się po sobocie. Będziesz gotowy na nowe początki.

Lew

Spodziewaj się zmian w swoim życiu miłosnym w tym tygodniu! Twoje pragnienie głębokiego, intensywnego w związku z kimś prawdopodobnie wzrośnie. Jeśli jesteś singlem, możesz poznać nową, znaczącą osobę. Jeśli jesteś już w związku, spodziewaj się kryzysu lub pogłębienia relacji. Potrzebujesz nie tylko miłości, ale także głębokiej więzi z drugą osobą.

Panna

Twoje życie rodzinne może przeszkadzać Ci w życiu miłosnym. Jeśli jesteś singlem, problemy domowe mogą uniemożliwiać Ci znalezienie nowych partnerów. Być może jesteś już kimś zafascynowany, ale trudno ci znaleźć czas na poznawanie nowych ludzi. Jeśli jesteś w związku, w tym tygodniu możesz mieć trudności ze swoim partnerem z powodu problemów rodzinnych. Nie trać nadziei - to tylko tymczasowe!

Waga

Ten tydzień może przynieść najgłębsze i najbardziej intensywne emocje w relacjach romantycznych i seksualnych. Nie będziesz zadowolony z powierzchownych znajomości, zamiast tego będziesz szukał poważnego związku, głębszego i ważniejszego niż kiedykolwiek. A one są tuż za rogiem.

Skorpion

Horoskop miłosny dla Skorpiona na ten tydzień obiecuje niepewność w relacjach osobistych. Coś może prowadzić do poczucia niejasności i niepewności. Możesz być zagubiony w związku, który nie przynosi ci satysfakcji lub możesz być zakochany w kimś, kto nie odwzajemnia twoich uczuć. Niezależnie od sytuacji powinieneś pamiętać, że zasługujesz na coś lepszego i powinieneś to zaakceptować.

Strzelec

Horoskop dla Strzelca na ten tydzień ostrzega przed niebezpieczeństwem uwikłania się w fantazje podczas oglądania idealnych związków innych osób. Zamiast obserwować własną miłość, możesz być zaangażowany w tworzenie obrazów, które nie odpowiadają rzeczywistości. Skoncentruj się na budowaniu relacji opartych na własnych wartościach i aspiracjach, a nie na naśladowaniu czyjegoś szczęścia. Jesteś panem swojego życia i serca i tylko Ty możesz określić, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Koziorożec

Horoskop na ten tydzień dla Koziorożca przypomina, że ukrywanie swoich uczuć nie zawsze jest najlepszą opcją. Chociaż może to być przerażające, bycie otwartym może prowadzić do ważnych rozmów i relacji. Jeśli jesteś w parze, ważne jest, aby otwarcie omówić wszelkie nieporozumienia lub obawy. A jeśli jesteś singlem, powinieneś podjąć ryzyko wyrażenia swoich uczuć, aby znaleźć szczęście i społeczność.

Wodnik

Zaczniesz wymagać więcej, czegoś, co odzwierciedla twoje prawdziwe ja. Jeśli jesteś w związku, możesz czuć się sfrustrowany niedociągnięciami w związku lub brakiem wzajemnego wsparcia. A jeśli jesteś singlem, poszukaj kogoś, kto cię zrozumie i zaakceptuje za to, kim jesteś. Nie pozwól, by ktokolwiek zachęcał Cię do zadowalania się byle czym.

Ryby

Związki oparte wyłącznie na wyglądzie zewnętrznym lub statusie społecznym nie mogą przetrwać. Nadszedł czas, aby zastanowić się, czy twój związek naprawdę opiera się na wzajemnej miłości i szacunku. Możesz czuć, że coś jest nie tak, a ten tydzień może być czasem refleksji i wewnętrznych poszukiwań. Jeśli jesteś w parze, możesz napotkać konflikty związane z niezaspokojonymi potrzebami. A jeśli jesteś singlem, uważaj na swoje aspiracje, ponieważ mogą się one spełnić i nie zawsze będzie to to, czego naprawdę chcesz.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 43 recenzji

Pogoda w Polsce

+23°
Olsztyn
Poznań
+23°
Łódź
+23°
Lublin
+25°
Gorzów Wielkopolski
+24°
Warszawa
Kraków
+25°
Wrocław
+25°
Opole
+22°
Rzeszów
+23°
Białystok
+20°
Gdańsk
+22°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+23°
Szczecin
+22°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+24°
Kraków
+23°
Łódź
+23°
Wrocław
+25°
Poznań
+23°
Gdańsk
+20°
Szczecin
+25°
Bydgoszcz
+24°
Lublin
+23°
Katowice
+24°
Białystok
+23°
Częstochowa
+22°
Gdynia
+20°
Sosnowiec
+23°
Radom
+23°
Kielce
+22°
Toruń
+23°
Gliwice
+24°
Rzeszów
+22°
Zabrze
+24°
Wszystkie miasta