​Te znaki Zodiaku mogą wpaść na oszustów z powodu banalnego błędu

​Te znaki Zodiaku mogą wpaść na oszustów z powodu banalnego błędu © Getty Images

Ze względu na wyjątkowy układ ciał kosmicznych dwóch przedstawicieli Zodiaku stanie się niezwykle nieuważnych i beztroskich


Astrologowie uważają, że będą w stanie uniknąć problemów i starć z oszustami tylko wtedy, gdy dobrowolnie zamkną się w czterech ścianach i odmówią pójścia do zatłoczonych miejsc na co najmniej jeden dzień.

Niepowodzenia będą ich prześladować wszędzie, a oszuści będą mieli trudności z wyczyszczeniem zawartości torebek i toreb lepkimi rączkami.

Najbardziej narażone na nadchodzące niebezpieczeństwo będą Wagi, które w zwykłe dni słyną z nieuzasadnionej łatwowierności, a w środę staną się prawdziwymi prostakami.

Zaleca się, aby w miarę możliwości nigdzie nie chodzili, aby nie stracić wszystkich pieniędzy, w tym na karcie bankowej. Wskazane jest wcześniejsze zablokowanie konta i pozostawienie torebki w domu, aby napastnicy nie mieli szansy na udane oszustwo, jeśli nadal będą musieli opuścić swój ulubiony dom.

Innym znakiem, który ryzykuje czarujące zerowanie salda i budżetu rodzinnego, są Ryby. Niestety, mogą zostać wciągnięci w pełną przygód przygodę, która sprawi, że stały przepływ gotówki zamieni się w sponsoring kasyn online.

Surowo zabrania się im klikania atrakcyjnych linków, które mogą wysłać im oszuści z obietnicą darmowych spinów. Ryzyko poniesienia i utraty każdego ostatniego grosza jest niezwykle duże.

Średnia ocena to 3,7/5 na podstawie 7 recenzji

Pogoda w Polsce

+19°
Olsztyn
Poznań
+19°
Łódź
+21°
Lublin
+17°
Gorzów Wielkopolski
+21°
Warszawa
Kraków
+18°
Wrocław
+19°
Opole
+21°
Rzeszów
+21°
Białystok
+18°
Gdańsk
+19°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+18°
Szczecin
+16°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+21°
Kraków
+19°
Łódź
+19°
Wrocław
+18°
Poznań
+18°
Gdańsk
+18°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz
+18°
Lublin
+21°
Katowice
+20°
Białystok
+21°
Częstochowa
+19°
Gdynia
+18°
Sosnowiec
+20°
Radom
+21°
Kielce
+19°
Toruń
+18°
Gliwice
+20°
Rzeszów
+21°
Zabrze
+20°
Wszystkie miasta