Prognoza pogody na 12 września

Prognoza pogody na 12 września © Pixabay

Prognoza pogody na wtorek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 06:95, natomiast zachód odbędzie się o godz. 18:59. Długość dnia wyniesie zatem 12 godz. i 54 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie ostatniej kwadry.

Rano i popołudniu

Przeczytaj także

Jutrzejszy dzień zapowiada się być bardzo ciepłym i suchym. Rano możemy spodziewać się temperatury w okolicy 19°C, która w ciągu dnia wzrośnie aż do 29°C. Wieczorem temperatura nieco spadnie, osiągając 28°C. W Warszawie rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Przez cały dzień opady również nie są przewidywane, a wiatr będzie słaby, południowo-zachodni, z prędkością około 2 m/s. Wilgotność będzie stopniowo spadała w ciągu dnia, z 57% rano do 33% wieczorem. Ciśnienie atmosferyczne pozostanie stabilne, z niewielkim spadkiem wieczorem do 750 mm Hg. W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, oczekiwane są opady rzędu 2-3 mm. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, oczekiwane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 15 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 6 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 3 km/h. W Gdańsku rano niebo nie będzie widoczne, pojawią się niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 15 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie pokryte przez chmury, istotne opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 21 ℃.

Planuj swój dzień zgodnie z tą ciepłą i suchą prognozą pogody.

Wieczorem

Na południu kraju niebo też nie będzie widoczne, jednak istotne opady się nie pojawią. W stolicy niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 21 ℃. Temperatura wyniesie 11 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 19 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 46 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+11°
Olsztyn
Poznań
+11°
Łódź
+9°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+11°
Wrocław
+10°
Opole
+9°
Rzeszów
+9°
Białystok
+13°
Gdańsk
+9°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+13°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo