Prognoza pogody na 11 września

Prognoza pogody na 11 września © pixabay.com

Prognoza pogody na poniedziałek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 06:03, natomiast zachód odbędzie się o godz. 19:01. Długość dnia wyniesie 12 godz. i 58 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie ostatniej kwadry.

Rano i popołudniu

Rano temperatura będzie oscylować wokół +18 °C, ale z uwagi na inny czynnik «czuje się jak», temperatura odczuwalna będzie jako nieco wyższa, wynosząc +19 °C. Opady nie są przewidywane. Rano zapowiada się wiatr jest umiarkowany, wiejący z prędkością 4 m/s, a wilgotność powietrza na poziomie 53%. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 754 mmHg.

Przeczytaj także

W ciągu dnia temperatura w Warszawie znacząco rośnie, osiągając +29 °C, przy czym temperatura odczuwalna będzie wyższa, równa +31 °C. Nie spodziewamy się opadów, co potwierdza 0% prawdopodobieństwa deszczu i 0 mm zapisu opadów. Wiatr będzie delikatny, z prędkością 3 m/s. Wilgotność będzie wynosiła 47%, a ciśnienie atmosferyczne spadnie do 752 mmHg.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, oczekiwane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 18 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, mogą pojawić się niewielkie opady.

Ogólnie, można spodziewać się ciepłego i suchego dnia z umiarkowaną wilgotnością i łagodnym wiatrem.

Wieczór

Wieczorem temperatura będzie nieco niższa niż w ciągu dnia, ale nadal wysoka, wynosząca +28 °C, choć odczuwalna temperatura będzie wynosiła +30 °C. Podobnie jak w ciągu dnia, nie przewiduje się opadów, a wiatr będzie jeszcze słabszy, z prędkością zaledwie 2 m/s. Wilgotność spadnie do 34%, a ciśnienie atmosferyczne do 751 mmHg.

W Zakopanem będzie pochmurnie, oczekiwane są opady. Temperatura wyniesie 10 ℃.

W Gdańsku niebo będzie w całości pokryte przez chmury, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 15 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 27 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+12°
Olsztyn
Poznań
+12°
Łódź
+9°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+12°
Warszawa
Kraków
+12°
Wrocław
+11°
Opole
+9°
Rzeszów
+8°
Białystok
+13°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+13°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo