​Horoskop na 26 maja 2023

​Horoskop na 26 maja 2023 © Pixabay

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

Piątek będzie pozytywny dla Baranów, jeśli będą zachowywać się dyskretnie i życzliwie. Nie pozwól, aby emocje wzięły nad Tobą górę. Dobry dzień na pracę twórczą. Jednak lepiej nie zaczynać nowego biznesu dzisiaj.

Przeczytaj także

Byk

Aby tydzień pracy zakończyć bez „ogonów”, w piątek Byk powinien skoncentrować swoją uwagę na obowiązkach zawodowych. W tym czasie Twoja intuicja będzie szczególnie wyostrzona. Wykorzystaj to z powodzeniem na swoją korzyść.

Bliźnięta

W ostatni roboczy piątek maja okoliczności szybko się zmienią i Bliźniętom nie będzie łatwo się do nich dostosować. Dlatego w tym dniu lepiej przyjąć pozycję obserwatora i zająć się swoimi doraźnymi sprawami. Dobry czas na zakupy.

Rak

Rakowi zaleca się spędzenie ostatniego roboczego dnia maja w wygodnym dla niego tempie pracy. Inaczej nie unikniesz błędów. Ponadto staraj się nie wywierać dziś presji na swoich współpracownikach, krewnych lub przyjaciołach. Zharmonizuj własne zachowanie.

Lew

W tym dniu przedstawiciele znaku Lwa będą preferować swoje ulubione rzeczy. Ponadto odniosą dziś dla siebie jak największy sukces. Jeśli zajmujesz się jakimś hobby, możesz nawet pomyśleć o tym, jak na nim zarobić.

Panna

W piątek Panna będzie miała pracowity dzień w pracy. Dzisiaj będziesz zbyt zajęty rozwiązywaniem nie tylko problemów bezpośrednio związanych z Twoimi obowiązkami, ale także aktywnym pomaganiem kolegom. Jednak ze wszystkim poradzisz sobie doskonale.

Waga

Tego dnia Wagi będą miały wiele interesujących okazji do rozwoju osobistego i zawodowego. Dziś możesz przedstawić własne przemyślenia i pomysły w korzystnym świetle. Spędź wieczór z bliskimi w przyjemnym dla Ciebie miejscu.

Skorpion

Piątek sprzyja Skorpionom w negocjacjach, zawieraniu kontraktów lub podpisywaniu porozumień. Pożądane jest poświęcenie czasu wolnego od pracy swoim bliskim. Nie zapomnij o swoich starszych krewnych. Bądź z nimi w stałym kontakcie.

Strzelec

W piątek Strzelec będzie miał dobry dzień, ponieważ będzie mógł znaleźć właściwe rozwiązanie starego konfliktu i zostawić go w przeszłości. Wieczorem można dobrze wypocząć razem z najbliższymi. Pożądane jest zwrócenie wszystkich długów pieniężnych w tym dniu.

Koziorożec

W piątek pożądane jest, aby Koziorożce, bez względu na to, jak bardzo by tego nie chciały, dokończyły ważne sprawy, które zostały rozpoczęte. Dlatego pracuj dziś aktywnie i mniej rozmawiaj z otoczeniem. W takim przypadku w weekend nie będziesz miał złego nastroju z powodu ciężaru niespełnienia.

Wodnik

Wodniki będą mogły zrealizować wszystko, co zaplanowały w piątek, jeśli ich plany nie są wygórowane. Nie możesz zrobić wszystkiego w jeden dzień, czego nie zrobiłeś w tydzień. Dobry dzień na harmonizację romantycznych związków.

Ryby

Nadszedł czas, aby Ryby dostosowały swoje cele, priorytety i długoterminowe plany życiowe. W tym dniu nie wszystko pójdzie tak gładko, jak byś sobie tego życzył. Jednak wieczorem można uzyskać rekompensatę za przeżyty stres relaksując się w towarzystwie najbliższych osób.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 20 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+4°
Olsztyn
Poznań
+7°
Łódź
+9°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+8°
Wrocław
+8°
Opole
+8°
Rzeszów
+7°
Białystok
+7°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+8°
Szczecin
+9°
Bydgoszcz

Wideo