​Prognoza pogody na 26 maja

​Prognoza pogody na 26 maja © Pixabay

Prognoza pogody na piątek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 4:25, natomiast zachód odbędzie się o godz. 20:40. Długość dnia wyniesie zatem 16 godz. i 14 min. Księżyc będzie jeszcze pozostawał w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 13 ℃. W ciągu dnia będzie bezchmurnie. Temperatura wzrośnie do 18 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 22 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zmniejszy się do 21 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1021 hPa. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są przewidywane. Termometry wskażą 8 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, oczekiwane są niewielkie opady. Temperatura wzrośnie do 13 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 12 km/h, następnie zmniejszając się do 8 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1022 hPa. W Gdańsku rano będzie bezchmurnie. Termometry wskażą 9 ℃. W ciągu dnia bezchmurna pogoda będzie się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 14 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 32 km/h, następnie kierunek zmieni się na północny, natomiast prędkość zmniejszy się do 21 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1024 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie bezchmurnie. Termometry wskażą 16 ℃. W Zakopanem zachmurzenie będzie zmienne, istotne opady nie są przewidywane. Temperatura wyniesie 12 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie małe, opady nie powinny mieć miejsca. Termometry wskażą 12 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 12 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+7°
Olsztyn
Poznań
+9°
Łódź
+8°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+10°
Wrocław
+10°
Opole
+10°
Rzeszów
+7°
Białystok
+9°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+11°
Bydgoszcz

Wideo