​Horoskop na 18 maja 2023

​Horoskop na 18 maja 2023 © Pixabay

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

Ten czwartek nie będzie łatwy dla Baranów. W relacjach ze współpracownikami i partnerami biznesowymi może być odczuwalne napięcie, jednak nie warto ignorować ich uwag, gdyż dzisiaj większość z nich będzie miała sens. W tym dniu postaraj się najwięcej uwagi poświęcić swojemu zdrowiu.

Przeczytaj także

Byk

W tym dniu Byk będzie musiał uporać się z rutyną. To Cię frustruje, a nawet irytuje. Nic nowego ani ciekawego nie wydarzy się w pracy. Jednak w tym dniu możesz liczyć na wsparcie i pomoc w każdej sprawie od Twoich bliskich.

Bliźnięta

W tym dniu Bliźnięta skorzystają na ograniczeniu kontaktów, które zajmą tylko cenny czas. Również w tym okresie bądź ostrożny, jeśli chodzi o wydawanie dużej sumy pieniędzy. Dziś nie jest pożądane zajmowanie się sprawami finansowymi, nawet pożyczanie pieniędzy.

Rak

Czwartek okaże się bardzo udanym dniem dla pracujących Raków. Wszystkie sprawy, które będą wymagać od Ciebie większego wysiłku, najlepiej przełóż na jutro i skup się na działaniach rutynowych. Dziś nie składaj nikomu obietnic, których możesz nie spełnić.

Lew

Czwartek będzie nieco stresujący dla Lwów. Z pomocą nieszablonowego myślenia i poczucia humoru szybko poradzisz sobie z każdym problemem. Uważaj tylko, aby nikogo nie urazić swoimi ostrymi słowami.

Panna

Panny powinny dziś skierować swoją uwagę na sprawy domowe. To dzięki rozwiązywaniu domowych problemów będziesz w stanie oderwać się od problemów zawodowych i rozładować napięcie. Komunikacja z krewnymi zapewni przyjemne, ciepłe emocje.

Waga

W czwartek Waga nie powinna wykazywać dużej aktywności, możliwe jest przeciążenie. Dzisiaj powinieneś wykonywać spokojną i łatwą pracę. Ponadto w tym dniu warto zachowywać się stanowczo i nie bać się mówić tego, się myśli. Twój poziom energii raczej nie pozwoli Ci wytrzymać czyjegoś cierpienia emocjonalnego.

Skorpion

Dzisiaj Skorpiony będą w stanie osiągnąć wszystko, co sobie zamierzyły. Najważniejsze to zachować równowagę i optymizm. Spokojnie zajmij się swoimi sprawami i nie wdawaj się w dyskusje z otoczeniem.

Strzelec

W czwartek Strzelec nie powinien być bardzo aktywny w pracy. Jest to dzień bardziej odpowiedni do rekreacji na świeżym powietrzu i komunikacji. Jest to jednak normalny dzień pracy. Dlatego staraj się czerpać jak najwięcej przyjemności z przerw w pracy, aby naładować się dobrym nastrojem.

Koziorożec

Zaleca się, aby Koziorożce tego dnia pracowały w swoim zwykłym, wygodnym tempie. W przeciwnym razie możesz popełnić błąd w ważnych dla Ciebie sprawach. Ponadto nie bierz udziału w przygodach i grach hazardowych w tym dniu.

Wodnik

Wodniki czeka trochę gorączkowy dzień. Będziesz musiał rozwiązać wiele problemów zarówno w pracy, jak i w domu. Niemal wszyscy wokół Ciebie będą dziś oczekiwać od Ciebie pomocy. Nie zapominaj jednak o swoich zainteresowaniach i sprawach.

Ryby

W czwartek szczęście uśmiechnie się do Ryb. Dlatego dzisiaj skup się na rzeczach dla Ciebie najważniejszych. Tylko się nie przemęczaj. Dobry dzień na zakupy. Spędź wieczór w gronie osób, które lubisz.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 46 recenzji

Pogoda w Polsce

+15°
Olsztyn
Poznań
+15°
Łódź
+12°
Lublin
+14°
Gorzów Wielkopolski
+16°
Warszawa
Kraków
+15°
Wrocław
+15°
Opole
+12°
Rzeszów
+12°
Białystok
+14°
Gdańsk
+12°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+15°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+16°
Kraków
+14°
Łódź
+15°
Wrocław
+15°
Poznań
+14°
Gdańsk
+14°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz
+14°
Lublin
+12°
Katowice
+14°
Białystok
+12°
Częstochowa
+14°
Gdynia
+14°
Sosnowiec
+14°
Radom
+13°
Kielce
+12°
Toruń
+15°
Gliwice
+15°
Rzeszów
+12°
Zabrze
+15°
Wszystkie miasta