​Prognoza pogody na 18 maja

​Prognoza pogody na 18 maja © Pixabay

Prognoza pogody na czwartek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 4:36, natomiast zachód odbędzie się o godz. 20:28. Długość dnia wyniesie zatem 15 godz. i 52 min. Księżyc będzie znajdował się jeszcze w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, istotne opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie niewidoczne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 14 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 12 km/h, następnie kierunek zmieni się na wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 9 km/h. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1024 hPa. W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, opady staną się większe. Temperatura utrzyma się na poziomie 5 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 7 km/h, następnie zmniejszając się do 4 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1024 hPa. W Gdańsku rano niebo będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 14 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 16 km/h, następnie zmniejszając się do 13 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1028 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W Zakopanem niebo również będzie całkowicie zachmurzone, przewidywane są opady. Temperatura wyniesie 4 ℃. W Gdańsku niebo też będzie niewidoczne, opady nie powinny wystąpić. Na termometrach zobaczymy 13 ℃.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 48 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+11°
Olsztyn
Poznań
+11°
Łódź
+8°
Lublin
+12°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+11°
Wrocław
+11°
Opole
+10°
Rzeszów
+8°
Białystok
+11°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+13°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo