Może wrócić jak bumerang: które znaki zodiaku powinny dziś kontrolować swoje działania?

Może wrócić jak bumerang: które znaki zodiaku powinny dziś kontrolować swoje działania? © pixabay.com

Astrologowie powiedzieli, kto znajduje się w strefie ryzyka


Byk

Powstrzymane Byki umieją gromadzić energię wewnątrz siebie, więc czasami zdarzają się im „wybuchowe dni”, kiedy te nagromadzone w środku negatywne emocje po prostu wychodzą na zewnątrz. Dzisiaj jest tylko jeden z tych dni, kiedy będzie Ci bardzo trudno powstrzymać niezadowolenie i irytację. Może to szczególnie dotknąć Twojego otoczenia, a gdy pozwolisz sobie na negatywność, ryzykujesz zepsuciem relacji z ważnymi dla Ciebie ludźmi. Jednak najważniejsze jest to, że wszystko, co mówisz i robisz dla innych ludzi, wkrótce wróci do Ciebie po stokroć.

Panna

Panny też nie lubią pokazywać wszystkich szalejących w nich emocji. Dziś warto dokładniej przemyśleć swoje działania, ponieważ wszelkie pochopne i impulsywne ruchy mogą „wymknąć się spod kontroli”. Pamiętaj o “efekcie bumerangu”, który dzisiaj Ci grozi.

Koziorożec

Twój temperament często prowadzi do negatywnych konsekwencji i nieprzyjemnych sytuacji. Jesteś uparty i nie chcesz przyznać się do winy, nawet kiedy możesz naprawić tę lub inną sytuację. Dziś negatywne konsekwencje Twoich działań mogą się podwoić. Staraj się koncentrować na pozytywnych i pożytecznych działaniach dla innych, bo bumerang zwraca nie tylko to, co złe, ale i to, co dobre.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 50 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+9°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+6°
Lublin
+10°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+9°
Opole
+9°
Rzeszów
+6°
Białystok
+9°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+10°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz

Wideo