ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 26 stycznia

Prognoza pogody na 26 stycznia © pixabay.com

Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:25, natomiast zachód odbędzie się o godz. 16:11. Długość dnia wyniesie zatem 8 godz. i 46 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie nowiu


Rano i po południu

W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy -2 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy -7 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do -2 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 2 ℃.

Przeczytaj także

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 4 km/h, następnie prędkość zwiększy się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1021 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃. W Zakopanem niebo również będzie całkowicie zachmurzone, istotne opady nie są spodziewane. Temperatura wyniesie -4 ℃. W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 39 recenzji

Pogoda w Polsce

Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-1°
Rzeszów
Białystok
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo