Horoskop na 26 stycznia

Horoskop na 26 stycznia © pixabay.com

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

Na Barana czeka dobry czwartek. Twój dobry nastrój sprawi, że ten dzień będzie jeszcze przyjemniejszy. Zatem nie wątp w poprawność i użyteczność swoich działań, daj upust swojej kreatywności.

Byk

To nie będzie łatwy dzień dla Byka. Dlatego dziś wystrzegaj się głośnych słów i nie ingeruj w życie innych ludzi. W tym dniu Twoja roztropność i cierpliwość przyjdą Ci z pomocą.

Bliźnięta

Przeczytaj także

Dziś Bliźnięta powinny preferować sprawdzone metody działania. W tym dniu nie trzeba podejmować się czegoś nowego w sferze biznesowej. Uważaj też na swoje wydatki finansowe.

Rak

Czwartek raczej nie będzie łatwym dniem dla Raków. Zatem nie bądź dzisiaj zbyt aktywny. Zachowaj też spokój i nie ulegaj prowokacjom.

Lew

W czwartek Lwy powinny powstrzymać się od impulsywnych działań. Lepiej oderwij się od codzienności. Być może dzisiaj nie możesz obejść się bez filiżanki pysznej kawy i marzycielskich myśli, więc pozwól sobie na to.

Panna

Czwartek będzie intensywnym i dynamicznym dniem dla Panny. Dziś na pierwszy plan wysuwa się dla Ciebie praca. Jednak będziesz czerpać z tego tylko przyjemność.

Waga

Czwartek to dzień Wagi. Poświęć go zatem swoim zainteresowaniom i pragnieniom. Dlaczego nie pozwolić sobie dziś na to, czego pragnąłeś od dawna, ale z różnych powodów nie mogłeś tego zrobić?

Skorpion

Skorpiony będą w czwartek w świetnym humorze. To doda smaku Twojemu życiu. Na pewno brzmi to obiecująco.

Strzelec

Strzelca czeka zwykły, prosty dzień. Jednak lenistwo spróbuje Cię dziś pokonać. Dlatego nie pozwól na to, byś z nim przegrał. W przeciwnym razie pozostałości niedokończonej pracy będą ciągnąć się jeszcze jutro.

Koziorożec

Koziorożce czeka stabilny dzień. Wszystko będzie dziś płynąć spokojnym rytmem. Nie powinieneś być bardzo aktywny. Lepiej dostosuj się do rytmu tego dnia.

Wodnik

Na Wodnika czeka dobry dzień. Dziś istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoje oczekiwania na polu zawodowym mogą się spełnić. To, za czym tęskniłeś, ma w tym dniu duże szanse na powodzenie.

Ryby

Czwartek będzie zbyt pracowity dla Ryb. Jednak nie należy się dziś spieszyć, lepiej robić wszystko spokojnie i ostrożnie. Dobrze wiesz, że ten, kto się śpieszy, rozśmiesza ludzi.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 48 recenzji

Pogoda w Polsce

+6°
Olsztyn
Poznań
+7°
Łódź
+7°
Lublin
+8°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+11°
Opole
+10°
Rzeszów
+7°
Białystok
+5°
Gdańsk
+7°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+7°
Szczecin
+7°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+7°
Kraków
+10°
Łódź
+7°
Wrocław
+9°
Poznań
+7°
Gdańsk
+5°
Szczecin
+7°
Bydgoszcz
+7°
Lublin
+7°
Katowice
+12°
Białystok
+7°
Częstochowa
+10°
Gdynia
+5°
Sosnowiec
+12°
Radom
+7°
Kielce
+7°
Toruń
+7°
Gliwice
+12°
Rzeszów
+10°
Zabrze
+12°
Wszystkie miasta