ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 25 stycznia

Prognoza pogody na 25 stycznia © pixabay.com

Prognoza pogody na środę.


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:26, natomiast zachód nastąpi o godz. 16:10. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 43 min. Księżyc będzie nadal znajdował się w fazie nowiu.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 7 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zmniejszy się do 6 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1032 hPa.

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie powinny mieć miejsca. Na termometrach zobaczymy -7 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, też z przejaśnieniami, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do -1 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północno-wschodni, a jego prędkość wyniesie 4 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowo-wschodni, natomiast prędkość zmniejszy się do 3 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1029 hPa.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale bez opadów. Na termometrach zobaczymy -2 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 13 km/h, następnie zmniejszając się do 12 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1029 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, opady nie są oczekiwane. Temperatura wyniesie -3 ℃.

W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 1 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 36 recenzji

Pogoda w Polsce

-1°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-5°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
-1°
Warszawa
Kraków
+1°
Wrocław
Opole
-2°
Rzeszów
-3°
Białystok
-1°
Gdańsk
-3°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
Szczecin
Bydgoszcz

Wideo