ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Trzy najbardziej nieszczęśliwe imiona żeńskie

Trzy najbardziej nieszczęśliwe imiona żeńskie © pixabay.com

Lepiej nie kojarzyć losu z tymi kobietami


Aleksandra

Właściciele tego imienia często nie mają szczęścia z mężczyznami, ponieważ często mają cechy płci przeciwnej. Często Aleksandry nie mogą pochwalić się dużą liczbą przyjaciół, a w pracy nie odnoszą znaczących sukcesów. Mają też nieco melancholijny, ale twórczy charakter, przez co często są słabo rozumiane w społeczeństwie.

Inna

Inny bardzo temperamentni i mają burzliwy charakter, więc trudno im budować relacje z innymi. Czasami wyglądają dość niezdarnie i zachowują się jak prawdziwi nudziarze. Za to ich życie osobiste nie jest zbyt dobre. W rezultacie Inna jest w złym nastroju i popada w depresję.

Elwirą

Są to bardzo skonfliktowane osobowości, które lubią plotkować i rozmawiać o innych za plecami. Ponadto mają niezbyt przyjemną cechę — wspinanie się z nieproszonymi radami w relacje innych ludzi. Często spędzają dużo czasu na eksperymentowaniu i szukanie ulubionej sprawy, więc na polu kariery nie mogą osiągnąć sukcesu przez długi czas.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 48 recenzji

Pogoda w Polsce

-2°
Olsztyn
Poznań
-3°
Łódź
-8°
Lublin
-1°
Gorzów Wielkopolski
-3°
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-6°
Rzeszów
-4°
Białystok
-2°
Gdańsk
-5°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo