ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Horoskop na 23 stycznia

Horoskop na 23 stycznia © pixabay.com

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

W poniedziałek Baran nie powinien skupiać się na drobiazgach. Ponadto dzisiaj nie wyolbrzymiaj znaczenia jakichkolwiek słów lub wydarzeń. Również oszczędzanie pieniędzy w tym dniu, gdzie to tylko możliwe, przyniesie jedynie korzyści.

Byk

Poniedziałek to aktywny dzień dla Byka. Dlatego nie siedź dziś bezczynnie, ale działaj zdecydowanie. Twój konserwatyzm i praktyczność przyniesie tego dnia wiele korzyści.

Bliźnięta

Przeczytaj także

Poniedziałek dla Bliźniąt będzie pełen pozytywności i wyraźnych emocji. Nie powinieneś dziś podejmować się poważnych spraw. Lepiej skupić się na rozwiązywaniu codziennych monotonnych zadań.

Rak

W poniedziałek Raki powinny unikać nadmiernej aktywności. Jednak dzisiaj możesz odczuwać silne pragnienie wszystkiego, co nowe. Aby je zaspokoić, spróbuj w jakiś sposób zrealizować swoje pomysły.

Lew

Lwy czeka pozytywny dzień. Więc spędzaj go według własnego uznania. Tylko nie poddawaj się przypadkowym impulsom, aby przyciągnąć uwagę innych.

Panna

W poniedziałek Panny powinny aktywnie zająć się obowiązkami. Nie bój się prosić innych o radę, jeśli wątpisz w poprawność swoich działań. Także daj sobie czas.

Waga

Wagę czeka zwykły poniedziałek. Dziś nie obciążaj się zbyt dużą rutyną. W tym dniu będziesz musiał dużo pomagać innym, jednak nie powinieneś też odmawiać im pomocy.

Skorpion

Dziś stan emocjonalny Skorpionów może być niestabilny. Aby zachować równowagę, unikaj kontaktu z toksycznymi ludźmi. Nie bierz też udziału w intrygach i dobrze się zastanów przed podjęciem decyzji.

Strzelec

Strzelec będzie miał w poniedziałek dużo szczęścia. Więc nie wątp w siebie, ale podejmij działania. Ponieważ szczęście jest dzisiaj po Twojej stronie.

Koziorożec

To może nie być łatwy dzień dla Koziorożców. W ten poniedziałek Twoje samopoczucie będzie w dużej mierze zależeć od innych ludzi. Tak więc Twoja zwiększona towarzyskość będzie dziś bardziej przydatna niż kiedykolwiek.

Wodnik

Na Wodnika czeka udany dzień. Zatem nie siedź z założonymi rękami. Uwolnij swoją kreatywność i talenty, bo masz ich wiele.

Ryby

Poniedziałek będzie łatwy dla Ryb. Rób dzisiaj to, co znasz, wykonuj to dobrze. Nie zaczynaj nowych rzeczy. To znaczy, po prostu idź z prądem.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 29 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
Gorzów Wielkopolski
-1°
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
Rzeszów
-1°
Białystok
-1°
Gdańsk
-3°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo