ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 23 stycznia

Prognoza pogody na 23 stycznia © Good Fon

Prognoza pogody na poniedziałek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:29, natomiast zachód nastąpi o godz. 16:06. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 37 min. Księżyc będzie nadal znajdował się w fazie nowiu.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, oczekiwane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą 2 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkiem pokryte przez chmury, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 4 ℃. Wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 9 km/h, następnie zwiększając się do 11 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1034 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie powinny wystąpić. Termometry wskażą -7 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek wschodni, a jego prędkość wyniesie 5 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1030 hPa.

W Gdańsku rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, oczekiwane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą 1 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie niewidoczne, niewielkie opady deszczu ze śniegiem będą się utrzymywać. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 10 km/h, następnie prędkość zmniejszy się do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1035 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale bez opadów. Termometry wskażą 4 ℃.

W Zakopanem niebo będzie całkowicie zachmurzone, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 0 ℃.

W Gdańsku niebo również nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Termometry wskażą 2 ℃.

Średnia ocena to 4,3/5 na podstawie 11 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
-1°
Warszawa
Kraków
Wrocław
Opole
Rzeszów
-1°
Białystok
Gdańsk
-3°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo