ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Horoskop na 08 grudzień

Horoskop na 08 grudzień © Getty Images

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

Dobry dzień dla Barana, który na długo pozostanie w pamięci. Żeby wszystko się dziś udawało, pamiętaj o tym, że nie warto być zbyt samokrytycznym. Natomiast odrobina pewności siebie będzie jak nigdy ważna i przydatna, gdyż stanie się podstawą do osiągnięcia sukcesów zawodowych, ale też w życiu prywatnym.

Byk

Dziś, jak zawsze, Byk będzie wspierał innych. Za to docenia Cię Twoje otoczenie. Troska rzeczywiście jest bardzo ważna w naszym świecie, ale dzisiaj nie zapomnij także o tym, by poświęcić czas sobie i swoim potrzebom.

Bliźnięta

Przeczytaj także

Przyjemny dzień dla Bliźniąt. Twój dzisiejszy humor, jak zawsze, wzbudzi zachwycenie wśród otaczających Cię osób, a nawet pomoże im przetrwać w trudnej sytuacji życiowej. Pamiętaj jednak, że we wszystkim bardzo ważne jest umiarkowanie i podejmowanie jakichkolwiek działań wyłącznie wtedy, kiedy są rzeczywiście potrzebne.

Rak

Raki w ten czwartek nie powinny starać się zrobić wszystkiego, co zaplanują, szczególnie jeśli taki plan będzie obejmował sporo zadań. Nadmierny wysiłek może prowadzić do wypalenia, a więc podstawą do każdego sukcesu w tym dniu stanie się odpowiedni wypoczynek.

Lew

W czwartek szczęście będzie po stronie Lwów. Dzięki swojej energii i wyobraźni odniesiesz wiele sukcesów zawodowych. Więc nie krępuj się fantazjować i aktywnie działać. W gronie rodziny poświęć czas przyjemnym wspomnieniom oraz rozmowom o tym, co dla każdego z Was jest takie ważne.

Panna

Panny w ten czwartek mogą nie mieć łatwo: będzie czekało na nie sporo pracy, przede wszystkim nudnej i monotonicznej, dość prawdopodobne jest to, że będą proszone także o zrobienie tego, co nie wchodzi do zakresu ich obowiązków. Jeśli nawet Ci się to nie podoba, pamiętaj, że dla swojej przyszłości musisz pogodzić się z życiem i zanurzyć się w rutynę.

Waga

W czwartek Waga będzie przepełniona chęcią osiągnięcia sukcesów i zdobycia najwyższych szczytów. Bez względu na to, jak trudne może być zadanie, wyda Ci się trywialne. Wszystko to jest dobre, ale nie przeceniaj własnych sił, a dodatkowo umiej oddzielać zadania kluczowe i drugorzędne. Zaplanuj także odpowiedni relaks wieczorem.

Skorpion

W czwartek Skorpionom zalecany jest maksymalny relaks. W pracy więc nie spiesz się ze zrobieniem wszystkiego, a po prostu rób to, co się da. Natomiast wieczór i każdą wolną chwilę poświęć na to, by dobrze wypocząć. Od dawna nie umawiałeś się na spotkania ze znajomymi. Być może, przyszedł czas, żeby to zmienić?

Strzelec

Strzelce w ten czwartek powinny mądrze zanurzyć się w pracę. Uwierz, będziesz zaskoczony pozytywnymi efektami podjętych wysiłków. Dzień będzie sprzyjał nawiązywaniu kontaktów biznesowych, realizacji odważnych projektów i inspiracji współpracowników do realizacji kreatywnych pomysłów.

Koziorożec

Dziś Koziorożce powinny być konsekwentne w swoich działaniach i przestrzegać opracowanego na początku dnia planu. Warto skupić się przede wszystkim na rutynowych zadaniach, a także sprawach z poprzedniego dnia, które nie zostały zakończone. Nie zwracaj uwagi na zgiełk otoczenia, tym bardziej, że Ciebie to nie dotyczy.

Wodnik

W czwartek poziom emocjonalny Wodników może znaleźć się na poziomie bardzo niezadowalającym. Jednak dzisiaj jest dobry dzień, aby zadbać o siebie. Poświęć więc więcej czasu na swój rozwój zawodowy oraz zdrowie, a wieczorem zanurz się w ulubiony rytuał piękna. Komunikacja z rodziną pomoże znaleźć rozwiązanie sytuacji, która wydawała się beznadziejna.

Ryby

W pracy w tym dniu możliwe są konflikty, ale Ryby nie powinny interweniować w dyskusje toczące się między pracownikami i stawać po czyjejś stronie. Zdecydowanie obojętne patrzenie na świat będzie dziś Twoją receptą na sukces i wewnętrzną harmonię. Najlepiej pomyśl o własnych interesach i potrzebach.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 27 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-4°
Łódź
-4°
Lublin
-1°
Gorzów Wielkopolski
-4°
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-2°
Opole
-4°
Rzeszów
-2°
Białystok
Gdańsk
-4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-3°
Szczecin
-3°
Bydgoszcz

Wideo