ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza na 8 grudnia

Prognoza na 8 grudnia © Good Fon

Prognoza pogody na czwartek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:32, natomiast zachód nastąpi o godz. 15:23. Dzień potrwa zatem 7 godz. i 51 min. Księżyc znajdzie się w fazie pełni.

Rano i po południu

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, istotne opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia niebo wciąż będzie całkowicie zachmurzone, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 14 km/h, następnie zmniejszając się do 13 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1011 hPa.

Przeczytaj także

W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy -5 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie zmienne, opady nie powinny wystąpić. Temperatura wzrośnie do 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 6 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość wzrośnie do 7 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1013 hPa.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, przewidywane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia nadal będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, istotne opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 1 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 16 km/h, następnie zmniejszając się do 11 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1007 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

W Zakopanem zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wyniesie -2 ℃.

W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, oczekiwane są opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 0 ℃.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 47 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-4°
Łódź
-5°
Lublin
-2°
Gorzów Wielkopolski
-4°
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-2°
Opole
-5°
Rzeszów
-3°
Białystok
-1°
Gdańsk
-4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-4°
Szczecin
-4°
Bydgoszcz

Wideo