ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Horoskop na 03 grudzień

Horoskop na 03 grudzień © pixabay.com

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku


Baran

W sobotę Barany powinny starać się zapanować nad emocjami. Tego dnia na pewno nie będziesz się nudzić, a więc warto wcześniej zastanowić się nad aktywnościami, na przykład świetnie sprawdzą się wszystkie pomysły na aktywny wypoczynek. Ogólnie w tym dniu warto postarać się wziąć inicjatywę w swoje ręce, gdyż do głowy może przyjść sporo przydatnych i ciekawych pomysłów.

Byk

Byki w tę sobotę w końcu otrzymają możliwość wspaniałego wypoczynku, a szczególnie będą cieszyć się z atmosfery, stworzonej przez ich otoczenie. Nie warto gonić za statusem i tytułami. Pozwól sobie być sobą w otoczeniu bliskich, skup się na tym, co uważasz za naprawdę wartościowe i znaczące osobiście dla Ciebie.

Bliźnięta

Bliźnięta w tę sobotę będą wybierać spośród wielu aktywności, a przewagę warto oddać aktywnemu wypoczynkowi. Na przykład, dlaczego nie wybrać się na ciekawą wycieczkę po mieście lub do jakiegoś miejsca w okolicach? Jak chodzi o sprawy materialne - dzisiaj jest zalecana kontrola własnych wydatków finansowych.

Rak

W sobotę Raki powinny starać się wypełnić swoje życie ciekawymi rzeczami, które sprawią prawdziwą przyjemność. Jeśli jest to możliwe, najlepiej jest zrezygnować z wykonywania ciężkiej pracy zarówno fizycznej, jak i umysłowej. Warto również otworzyć się się na nowe i ekscytujące możliwości, starać się myśleć pozytywnie i nie zwracać nadmiernej uwagi na ewentualne negatywne zdarzenia.

Lew

Dzień, który w całości będzie stał po stronie Lwów. Dlaczego więc nie skupić się dzisiaj na sprawach domowych? Dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu z łatwością zjednoczysz swoich bliskich wokół ciekawej wspólnej sprawy, a później uczynisz ją tradycyjną.

Panna

Panny mogą dziś czerpać prawdziwą przyjemność z komunikowania się z bliskimi, więc nie warto rezygnować z tak rzadko pojawiającej się możliwości. Ta sobota - to także czas na zmiany w dotychczasowym sposobie spędzania weekendów. Zrób niespodziankę swoim najbliższym i pokaż im się od nowej strony.

Waga

Po skoncentrowanej pracy Waga może wreszcie odpocząć w sobotę. Skorzystaj więc z tego, szczególnie ten dzień jest idealny na krótkie wypady. To także świetny czas na spotkanie z zaufanymi starymi przyjaciółmi.Wieczór spędź w kinie, czytając ulubioną książkę lub po prostu leżąc w łóżku i oglądając dobry film.

Skorpion

Skorpiony powinny zrobić sobie przerwę w pracy w tę sobotę. Spędź więc ten dzień spokojnie i życzliwie. Pamiętaj również, aby zarezerwować dziś czas na zadbanie o własne zdrowie - udaj się na basen lub do sauny, a możne nawet umów się na wizytę u specjalisty, żeby pozbyć się problemów, które przeszkadzają Twojemu normalnemu funkcjonowaniu.

Strzelec

Zapowiada się wyjątkowo przyjemny dzień dla Strzelców. A więc rano wypij kawę lub herbatę, włącz w sobie pozytywny tryb, a wszystkie problemy pozostaw w minionym dniu. Włącz fantazję i urządź dla siebie i bliskich osób naprawdę fantastyczną sobotę.

Koziorożec

Głównym sekretem sukcesu Koziorożców będzie dziś ich pozytywne otoczenie. Nie tylko Cię zainspiruje, ale także pomoże zrelaksować się i naładować pozytywną energią. Zatem przejmij inicjatywę i rób, co chcesz, nie zapominając także o tym, by dbać o otaczających ludzi i dzielić się z nimi pozytywnym nastawieniem.

Wodnik

Na Wodniki oczekuje w głównej mierze pomyślny dzień, chociaż może przytrafić się także kilka negatywnych momentów. Po prostu zachowuj się skromnie i delikatnie, a odniesiesz sukces. Twoja przemyślana komunikacja będzie dobrą podstawą pomyślnego przebiegu tego dnia.Ryby
Tę sobotę Ryby spędzą pod hasłem: „Nie chcę, ale muszę”. Dzisiaj będziesz musiał wykonywać prace domowe bez większego pragnienia. Tylko nie zabieraj się za wszystko na raz, bo nic nie zrobisz. Wyznacz konkretne terminy na daną pracę, ustal główne zadania na ten dzień i dopiero wtedy zacznij działać.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 36 recenzji

Pogoda w Polsce

+1°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-1°
Rzeszów
Białystok
+1°
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
Bydgoszcz

Wideo