ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Astrologowie wymienili 5 znaków Zodiaku, z którymi trudno zbudować związek

Astrologowie wymienili 5 znaków Zodiaku, z którymi trudno zbudować związek © pixabay.com

Najczęściej są to osoby samolubne, które najbardziej doceniają wolność i uwagę do siebie


Lew

On jest kapryśny, wymagający i samolubny. Jak dziecko obraża się na drobiazgi i zaczyna skandale bez powodu. W tonie kategorycznym wymaga ciągłego wyznawania miłości i bezwarunkowej uwagi. On sam nie zamierza iść na kompromis i nie zmieni swoich przyzwyczajeń i zwyczajów dla dobra swojej drugiej połówki. Uważa się za osobę uprzywilejowaną, dlatego nie będzie tolerował nikogo w pobliżu, na jego uwagę trzeba zasłużyć. Nic dziwnego, że przy takiej kombinacji cech wspólne życie z nim jest praktycznie niemożliwe. Jeśli udało ci się zbudować związek z Lwem, wtedy możesz uważać się za prawdziwego poskramiacza.

Strzelec

Ten znak jest zachwycony ideą wolności. Kategorycznie sprzeciwia się wszelkim barierom i ograniczeniom. Zaprzecza zwykłym normom i celowo występuje przeciwko społeczeństwu. Nie da się go zmusić do małżeństwa, ponieważ dla niego oficjalne małżeństwo jest gorsze niż więzienie. Życie razem z nim to wątpliwa przyjemność. Nie oczekuj pomocy w pracach i obowiązkach domowych. Strzelec marzy o samorozwoju, praktykach duchowych i wszystkim, co możliwe, by uniknąć sprzątania i gotowania kolacji.

Skorpion

Uczciwość i prawdomówność to wspaniałe cechy, ale tylko nie w związkach miłosnych. Skorpion męczy drugą połówkę moralnością, radami, instrukcjami i żądaniami raportowania każdej sekundy spędzonej z kimś innym. Nie każdy jest w stanie wytrzymać jego presję. Oprócz krystalicznej przejrzystości w związkach ten znak wymaga niekończących się znaków uwagi. Sam zachowuje się dość samolubnie i nie obciąża się opieką nad partnerem.

Koziorożec

Miłość jest daleka od pierwszego miejsca w jego hierarchii. Ten znak jest zimny w stosunku do partnera. Nie zamierza pracować nad związkiem i przy pierwszych oznakach kryzysu zacznie mówić o rozstaniu. Przyjmuje flirt za rzecz oczywistą, więc nie będzie chciał zaskoczyć swojego partnera romantycznymi niespodziankami. Małżeństwo z nim przypomina obopólnie korzystne sąsiedztwo – bez zbędnych uczuć i sentymentów.

Baran

Baran marzy o «miłości aż po grób» i pilnie buduje rodzinne gniazdo. Jednak jego patologiczna zazdrość psuje wszystko. Ognisty awanturnik nie będzie milczał, jeśli coś mu się nie spodoba. Uwielbia besztać partnera za błędy i wyśmiewać się z jego niedociągnięć. Nieostrożny i niechlujny w swoich wypowiedziach Baran ryzykuje, że zostanie sam z powodu swojego ostrego języka.

Średnia ocena to 3,3/5 na podstawie 17 recenzji

Pogoda w Polsce

Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-1°
Rzeszów
Białystok
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo