ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Zachowują spokój w każdych okolicznościach: najbardziej odporne na stres znaki Zodiaku

Zachowują spokój w każdych okolicznościach: najbardziej odporne na stres znaki Zodiaku © pixabay.com

Przedstawiciele tych konstelacji zodiaku nawet w sytuacjach krytycznych nie wpadają w panikę i zachowują równowagę


Koziorożec

Koziorożce to jedne z cichych znaków Zodiaku. Nie są skłonni do impulsywnych decyzji i działań, a ponadto są wystarczająco cierpliwi. Mają «super zdolność»: w obliczu problemu mogą uchronić się przed zewnętrznym hałasem i chaosem, aby spokojnie pomyśleć o jego rozwiązaniu.

Z natury przedstawiciele znaku są ostrożni: zawsze ważą wszystkie zalety i wady, a także starannie planują. Koziorożce - to jeszcze ci stratedzy: ich plan zawsze będzie nie tylko skuteczny, ale także dość prosty.

Lew

Ludzie tego znaku mają wielkie plany, są cele, o których marzą. Lwy nigdy nie wpadną w panikę, uwolnią emocje. Będą poruszać się w wybranym kierunku, nie zmienią kursu. Żadne okoliczności nie sprawią, że skręcą w drogę i nie ulegną panice, zaczną robić rzeczy, kierując się tylko emocjami. Lwy zawsze będą wyrachowane i praktyczne, będą myśleć tylko głową.

Wodnik

Wodnik - przykład tego, jak zachowywać się w sytuacjach krytycznych. Ich spokoju można tylko zazdrościć. Ten znak Zodiaku może poradzić sobie z wszelkimi trudnościami, które pojawiają się na jego drodze, dzięki pewności siebie i własnym mocom. Wodnik nie pozwala emocjom przejąć kontroli, pozostając zawsze z zimną głową. Co więcej, przedstawiciele elementu wody mogą abstrahować i patrzeć na sytuację z zewnątrz, co pomaga im podejmować mądrzejsze decyzje.

Średnia ocena to 3,4/5 na podstawie 18 recenzji

Pogoda w Polsce

Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-1°
Rzeszów
Białystok
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo