ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Sprawią, że ty i dzieci będziecie szczęśliwi: cztery męskie imiona, których przedstawiciele są najlepszymi rodzicami

Sprawią, że ty i dzieci będziecie szczęśliwi: cztery męskie imiona, których przedstawiciele są najlepszymi rodzicami © pixabay.com

Dowiedz się, jakich facetów powinieneś wybrać, aby dobrze wyjść za mąż


Z Andrzejem kobieta będzie księżniczką

Andrzejki będą opiekować się i dawać prezenty. Będą rozpieszczać ukochaną, komplementować. Andrzejki będą bronić swoich wybranek, aby się nie stało. Poczujesz się jak prawdziwa księżniczka za ich plecami.

Iwan — idealny mężczyzna

Iwan może stać się nie tylko najlepszym kochankiem, ale także lojalnym przyjacielem. Zawsze wysłucha swojego wybranego, wesprze, pocieszy i udzieli przydatnych rad. Będzie patrzył na kobietę jak na boginię. Nigdy nie będziesz się nudzić w pobliżu Iwana, ponieważ czekają na Ciebie niesamowite randki i niezapomniane wypoczynek.

Victor — prawdziwy mężczyzna-niespodzianka

Victor będzie stale zaskakiwać swoją ukochaną. Każdego dnia udowodni, jak bardzo cię kocha. Może zorganizować balonową randkę lub zamówić orkiestrę na propozycję małżeństwa.

Siergiej sprawi, że rodzina będzie silna, a żona szczęśliwa

Mąż Siergiej ma świetny humor i dobre serce. Będzie starał się być z dala od kłótni. Siergiej powie wszystkim, że ma najlepszą żonę, która zostanie matką jego dzieci. Ten mężczyzna będzie mógł wziąć na siebie wszystkie Twoje problemy, tylko po to, abyś się uśmiechał, a dzieci bawiły się w pobliżu.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 47 recenzji

Pogoda w Polsce

+1°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-1°
Opole
-1°
Rzeszów
Białystok
+1°
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-1°
Bydgoszcz

Wideo