ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 27 listopada

Prognoza pogody na 27 listopada © pixabay.com

Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:17, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:30. Długość dnia wyniesie 8 godz. i 12 min. Księżyc będzie pozostawał w fazie nowiu


Rano i po południu

W Warszawie rano niebo będzie całkowicie pokryte przez chmury, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, istotne opady nie są oczekiwane. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, przewidywane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, spodziewane są niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. W Gdańsku rano niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nie powinny wystąpić. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, istotne opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 4 ℃.

Przeczytaj także

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 8 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast jego prędkość zmniejszy się do 4 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie do 1030 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W Zakopanem niebo będzie niewidoczne, wystąpią niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 1 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, istotne opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 2 ℃.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 45 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-4°
Łódź
-4°
Lublin
-1°
Gorzów Wielkopolski
-4°
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-2°
Opole
-4°
Rzeszów
-2°
Białystok
-1°
Gdańsk
-4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-4°
Szczecin
-3°
Bydgoszcz

Wideo