​Prognoza pogody na 2 kwietnia

​Prognoza pogody na 2 kwietnia © Pixabay

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:06, natomiast zachód nastanie o godz. 19:11. Długość dnia wyniesie zatem 13 godz. i 05 min. Księżyc znajdzie się w fazie ostatiej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, spodziewane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkiem pokryte przez chmury, niewielkie opady utrzymają się. Temperatura wzrośnie do 11 ℃. W Zakopanem rano niebo również będzie niewidoczne, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia niebo będzie nadal całkowicie zachmurzone, przewidywane są opady deszczu. Temperatura obniży się do 4 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, spodziewane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W ciągu dnia też będzie pochmurnie, bez przejaśnienień, istotne opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 8 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 5 m/sek, następnie zmniejszając się do 8m/sek. Ciśnienie powietrza sięgnie 1000 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie niewidoczne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W Zakopanem niebo będzie całkowicie zachmurzone, spodziewane są opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 2 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, istotne opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 6 ℃.

Średnia ocena to 3,8/5 na podstawie 8 recenzji

Pogoda w Polsce

+8°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+10°
Lublin
+4°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+10°
Opole
+10°
Rzeszów
+7°
Białystok
+7°
Gdańsk
+9°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+7°
Szczecin
+6°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+9°
Kraków
+9°
Łódź
+8°
Wrocław
+9°
Poznań
+7°
Gdańsk
+7°
Szczecin
+4°
Bydgoszcz
+7°
Lublin
+10°
Katowice
+9°
Białystok
+7°
Gdynia
+7°
Sosnowiec
+9°
Radom
+10°
Kielce
+9°
Toruń
+8°
Gliwice
+9°
Rzeszów
+10°
Zabrze
+9°
Wszystkie miasta