ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Prognoza pogody na 20 listopada

Prognoza pogody na 20 listopada © pixabay.com

W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 7:06, natomiast zachód nastąpi o godz. 15:37. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 31 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie trzeciej kwadry.


Rano i po południu

W Warszawie rano zachmurzenie będzie małe, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy -4 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, opady nie powinny mieć miejsca. Temperatura wzrośnie do 1 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowo-wschodni, a jego prędkość wyniesie 13 km/h, następnie zmniejszając się do 11 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1015 hPa. W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -4 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkowicie pokryte przez chmury, opady nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 2 ℃. Wiatr przyjmie kierunek północny, a jego prędkość wyniesie 4 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość pozostanie taka sama. Ciśnienie powietrza sięgnie 1012 hPa. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy -4 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie wciąż będzie zmienne, nie powinno padać. Temperatura wzrośnie do 0 ℃. Wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 24 km/h, następnie zmniejszając się do 21 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1013 hPa.

Przeczytaj także

Wieczorem

W stolicy kraju zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy -1 ℃. W Zakopanem niebo nie będzie widoczne, nie powinno padać. Temperatura wyniesie -1 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 0 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 49 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-4°
Łódź
-5°
Lublin
-2°
Gorzów Wielkopolski
-4°
Warszawa
Kraków
-1°
Wrocław
-2°
Opole
-5°
Rzeszów
-3°
Białystok
-1°
Gdańsk
-4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-4°
Szczecin
-4°
Bydgoszcz

Wideo