Prognoza pogody na 13 listopada

Prognoza pogody na 13 listopada © pixabay.com

Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 6:53, natomiast zachód odbędzie się o godz. 15:46. Długość dnia wyniesie 8 godz. i 52 min. Księżyc wciąż będzie pozostawał w fazie pełni.


Rano i po południu

W Warszawie rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia nadal będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 11 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie zmienne, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wzrośnie do 11 ℃. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, opady nie są oczekiwane. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkowicie zachmurzone, opady nadal nie są przewidywane. Temperatura wzrośnie do 13 ℃.

Przeczytaj także

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowy, a jego prędkość wyniesie 3 km/h, następnie zwiększając się do 5 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1031 hPa.

Wieczorem

W Warszawie zachmurzenie będzie małe, opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W Zakopanem zachmurzenie będzie małe, opady nie powinny się pojawić. Temperatura wyniesie 9 ℃. W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, opady nie są spodziewane. Na termometrach zobaczymy 12 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 38 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+16°
Olsztyn
Poznań
+19°
Łódź
+21°
Lublin
+18°
Gorzów Wielkopolski
+20°
Warszawa
Kraków
+20°
Wrocław
+20°
Opole
+19°
Rzeszów
+20°
Białystok
+14°
Gdańsk
+19°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+17°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo