Horoskop na maj: Lew

Horoskop na maj: Lew

Horoskop dla osób urodzonych pod znakiem Lwa


W maju Lew powinien spróbować samodzielnie poradzić sobie ze wszystkimi problemami. Teraz jest mu trudno przekazać swoje pomysły i myśli ludziom wokół siebie. Chęć udowodnienia swojej racji powoduje plotki. Apelacje do oficjalnych organów władzy lepiej odłożyć do połowy miesiąca.

W maju również nie zaleca się rozpoczynać nowy biznes. Lepiej radzić sobie z bieżącymi problemami. Tutaj Lew ma więcej okazji, aby pokazać swoje umiejętności. W maju gwiazdy kierują Lwów w stronę starego biznesu. Będą musieli wykazać się większą odpowiedzialnością i koncentracją we wszystkich sprawach. Niestety, samej charyzmy nie wystarczy do rozwiązania wszystkich problemów.

Przeczytaj także

Jeśli Lew od dawna dąży do określonego celu, teraz nagroda z pewnością znajdzie swojego zwycięzcę! Jednak długie podróże będą wiązały się z przeszkodami i mogą negatywnie wpłynąć na status społeczny Lwa.

W pracy Lwa oczekuje intensywny rytm. Będzie mógł naładować całą drużynę swoją energią. Nie bój się, że będziesz przepracowany. W końcu witalności Lwa wystarczy nie tylko do osiągania szczytów, ale także do inspirowania innych.

Średnia ocena to 4,9/5 na podstawie 68 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+17°
Olsztyn
Poznań
+17°
Łódź
+15°
Lublin
+19°
Gorzów Wielkopolski
+18°
Warszawa
Kraków
+18°
Wrocław
+17°
Opole
+13°
Rzeszów
+15°
Białystok
+18°
Gdańsk
+14°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+17°
Szczecin
+17°
Bydgoszcz

Wideo