Pogoda w Polsce na 30.04.2021

Pogoda w Polsce na 30.04.2021

Prognoza pogody na piątek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 5:06, natomiast zachód będzie miał miejsce o godz. 19:59. Długość dnia wyniesie zatem 14 godz. i 53 min. Księżyc pozostanie w fazie pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, mogą wystąpić niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, niewielkie opady deszczu utrzymają się. Temperatura wzrośnie do 14 ℃.

W Zakopanem rano będą burzowe chmury, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W ciągu dnia niebo nie będzie widoczne, niewielkie opady deszczu utrzymają się. Temperatura wzrośnie do 11 ℃.

W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, przewidywane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W ciągu dnia niebo będzie całkowicie zachmurzone, niewielkie opady deszczu nie ustaną. Temperatura wzrośnie do 8 ℃.

W stolicy kraju wiatr powieje z kierunku południowo-zachodniego, a jego prędkość wyniesie 4 m/s, następnie kierunek ulegnie zmianie na zachodni, a prędkość wzrośnie do 7 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 996 hPa i będzie miało tendencję wzrostową.

Wieczorem

W Warszawie niebo nie będzie widoczne, można spodziewać się niewielkich opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, spadnie niewielkie deszcz. Temperatura wyniesie 11 ℃. W Gdańsku będzie małe zachmurzenie, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 7 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 25 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+19°
Olsztyn
Poznań
+19°
Łódź
+15°
Lublin
+16°
Gorzów Wielkopolski
+18°
Warszawa
Kraków
+17°
Wrocław
+18°
Opole
+13°
Rzeszów
+16°
Białystok
+17°
Gdańsk
+15°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+19°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo