Pogoda w Polsce na 7.04.2021

Pogoda w Polsce na 7.04.2021

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca nastąpi o godz. 5:55, natomiast zachód będzie miał miejsce o godz. 19:20. Długość dnia potrwa zatem 13 godz. i 25 min. Księżyc będzie znajdował się w ostatniej kwadrze.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano mogą pojawić się burzowe chmury, nie powinno jednak padać. Na termometrach zobaczymy -1 ℃. W ciągu dnia również dominować będą burzowe chmury, oczekiwane są niewielkie opady deszczu. Temperatura wyniesie 6 ℃.

W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy -7 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, spodziewane są niewielkie opady śniegu. Temperatura wyniesie 0 ℃.

W Gdańsku rano zachmurzenie będzie małe, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 0 ℃. W ciągu dnia wystąpią burzowe chmury, a także spadną niewielkie opady deszczu. Temperatura wyniesie 6 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek południowo-zachodni, a jego prędkość wyniesie 4 m/s, następnie kierunek ulegnie zmianie na zachodni, a prędkość wzrośnie od 5 m/s.

Wieczorem

W Warszawie występować będą burzowe chmury, przewidywane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W Zakopanem też spodziewane są burzowe chmury, a także opady śniegu. Temperatura wyniesie 0 ℃. w Gdańsku również będą widoczne burzowe chmury, pojawią się niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 4 ℃.

Średnia ocena to 4,6/5 na podstawie 69 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+18°
Olsztyn
Poznań
+20°
Łódź
+23°
Lublin
+20°
Gorzów Wielkopolski
+21°
Warszawa
Kraków
+21°
Wrocław
+22°
Opole
+21°
Rzeszów
+22°
Białystok
+16°
Gdańsk
+21°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+19°
Szczecin
+15°
Bydgoszcz

Wideo