Horoskop tygodniowy 5-11 kwietnia

Horoskop tygodniowy 5-11 kwietnia

Prognoza astrologiczna na następne siedem dni


Ten tydzień będzie prawdopodobnie pełen pasji i dramatu. Ktoś zacznie bardzo niestandardowy romans, ktoś będzie podejrzewał partnera o niewierność, a ktoś poczuje pociąg seksualny do kolegi płci przeciwnej. Tym, którzy okażą się na wierzchołku trójkąta miłosnego, zaleca się zachowanie niezwykle szczere i otwarte. Jeśli chodzi o życie codzienne, prawdopodobnie nie będzie poważnych problemów. Możesz rozpocząć remont w domu i wykonywać inne czynności, które wiążą się z wysokimi kosztami. Jest szansa na odniesienie sukcesu w swojej karierze oraz w znalezieniu wykwalifikowanej kadry.

A teraz – więcej szczegółów o znakach Zodiaku.

 • Baran

Przeczytaj także

Przygotuj się do podniesienia, związanego z następnymi dwoma tygodniami (od 12 do 25 kwietnia). Teraz musisz być jak „ogórek”, jednak nie marynowany...

Pomyślne dni: nie ma.

Dysharmonijne dni: nie ma.

 • Byk

To jest bardzo spokojny i kreatywny okres dla ciebie. Najważniejsze jest, aby nie śpieszyć się i być zadowolonym z tego, co masz, nie chcąc czegoś więcej. Nie staraj się teraz być pierwszym, nie próbuj wyprzedzić wszystkich – ważne jest, aby cieszyć się procesem oraz działać szybko i ostrożnie. To jest również korzystny czas na wykonanie praktyk duchowych oraz sprzątania w domu, uporządkowania starych rzeczy w szafie, komodzie, walizie. Znajdziesz tam coś wyjątkowego, być może magiczną lampę, z której pojawi się dżin i spełni każde twoje marzenie, na przykład wyprzedzić wszystkich!

Pomyślne dni: 5 kwietnia.

Dysharmonijne dni: nie ma.

 • Bliźnięta

To tydzień „pojedynków” dla twojego znaku: będą kłótnie, dyskusje, dowody, rękawica, pasja, olśnienie. Będzie wszystko oprócz pojednania z przedmiotem twojej pasji lub z panującymi okolicznościami. Mars jest teraz w twoim znaku Zodiaku, co oznacza, że jest to czas impulsów, które przeciwstawiają się rozumowi, pojawiają się przez przypadek, zmierzają w kierunku Losu. W tym momencie fatalność przeważa nad obliczeniami: najpierw musisz rzucić się do wiru, a następnie dowiedzieć się, co się dzieje. Uważaj na ostre przedmioty, ataki migreny też będą się stawały coraz częstsze, ale tabletek nie zażyjesz (albo nie będzie ich pod ręką, bo zapomniałeś wziąć, albo nie poczujesz bólu). Dopiero po zakończeniu tego okresu zrozumiesz, co tak naprawdę się z tobą stało. To wrażliwy tydzień! Jest korzystny dla chwilowych działań. Nie zabraknie też pośpiechu, warto postawić na trzy rzeczy naraz (lub na określony numer – na przykład wybrać trzy razy ten sam numer) - wtedy na pewno odniesiesz sukces.

Pomyślne dni: 11 kwietnia.

Dysharmonijne dni: nie ma.

 • Rak

Najbardziej negatywny znak tygodnia. Przejście Merkurego do znaku Barana oznacza dla ciebie problemy w pracy. Rak jest tak wrażliwy, zagmatwany i zamknięty w sobie, że może być wciągnięty w jakąś intrygę, na przykład w celu podziału przestrzeni. Ponadto twoje typowe kredo „moje życie jest stroną” nic tutaj nie znaczy. Będziesz aktywnie uczestniczył w konfrontacji. Zalecamy odłożyć podpisanie dokumentów lub robić to tylko w skrajnych przypadkach.

Pomyślne dni: 11 kwietnia.

Dysharmonijne dni: 8-9 kwietnia.

 • Lew

Wszystko, co możesz zrobić w kwietniu – nie zostawiaj na maj albo zrób w tym tygodniu, a lepiej zabierz się do roboty już teraz. W okresie od 6 do 22 kwietnia Lew znajduje się w pogotowiu, dobrym nastroju biznesowym oraz pracuje o wiele szybciej niż zwykle. Sprawy, jak mówią, są rozwiązywane. Od 9 do 19 kwietnia będzie okres „małego szczęścia” w miłości dla twojego znaku. Okaże się, że będziesz miał powodzenie na obu frontach, jednak nie zapominaj zapełniać tyły...

Pomyślne dni: 6-7 kwietnia.

Dysharmonijne dni: nie ma.

 • Panna

Kwiecień jest najbardziej negatywnym miesiącem 2021 roku dla twojego znaku, możliwe są urazy fizyczne i psychiczne. Kolejna ważna informacja: w tym tygodniu musisz „wziąć byka za rogi” i zrealizować wszystkie swoje kwietniowe plany. Panna nic nie może zrobić sama, ale poradzi sobie z trudnościami w zaprzęgu z jakimś niezawodnym sojusznikiem. Tak, teraźniejszość łączy życie osobiste, interes publiczny i biznes... Pośpiesz się, bo w drugiej połowie kwietnia (od 12) pojawią się przeszkody i spowolnisz swój postęp. Więc teraz włącz czwarty bieg na wszystkich frontach!

Pomyślne dni: 5 i 9 kwietnia.

Dysharmonijnedni: nie ma.

 • Waga

Kiedy Merkury znajduje się w znaku Barana, w życiu Wagi nadchodzi okres, kiedy „przypadkowo mówione słowo lub fraza” może poważnie zaszkodzić relacjom. Uważajnato, comówisz. Wiele razy występowałeś jako przewodnik i doradca, ale teraz ty sam potrzebujesz pomocy. Popełnisz czyn, czego oczywiście nie chciałeś, ale zrobisz z muchy słonia i nie da się tego słonia zabić w zarodku. Jedno twoje słowo doprowadzi do mnóstwa problemów w relacjach osobistych. Uraz na ciebie stanie się wydarzeniem całego tygodnia. A twoje wysiłki w celu odzyskania tego, co straciłeś, będą wynikiem.

Pomyślne dni: od 7 do 9 kwietnia.

Dysharmonijne dni: nie ma.

 • Skorpion

Znak, który będzie miał najwięcej sukcesu w biznesie. Kiedy Mercury przechodzi przez znak Barana, najważniejszą rzeczą jest sprawdzić, czy są dla ciebie niekorzystne dni. Musisz potraktować dysharmonijne dni bardzo poważnie: w tym okresie Skorpiony będą miały więcej nagłych urazów, niebezpiecznych przypadków – mogą poślizgnąć się, spaść ze schodów, uderzyć się czołem (to połowa kłopotu), ale także zepsuć nowy telefon. Podczas upadków i siniaków z twoich ust będzie słychać więcej nowych „form słów” niż zwykle. Nawiasem mówiąc, Merkury odpowiada nie tylko za wymowę, ale także za środki transportu. Jeśli jesteś doświadczonym kierowcą i nie wiesz, kto jest starszy: ty lub twój używany i obskurny samochód, musisz wiedzieć, że teraz auto wymaga inwestycji materialnych. W przeciwnym razie są możliwe nagłe zatrzymania na środku skrzyżowania.

Pomyślnedni: 5-6 kwietnia.

Dysharmonijne dni: nie ma.

Strzelec

Dla Strzelców okres znajdowania się Merkurego w znaku Barana to czas naturalnych instynktów i bodźców, pociągu seksualnego do osób płci przeciwnej. Kiedy pojawia się gra miłosna, flirt, emocje, relacje stają się gorące i trochę złe. To jest okres nieodpartego pragnienia i „chęci”, kiedy Strzelec wkracza na pole i wypuszcza swoją strzałę Kupidyna. Strzelec, który urodził się, aby być wiernym i lojalnym, będzie miał „złe myśli”, które przyjdą mu do głowy, ale spełnienie instynktów już zależy od stopnia moralności i sumienności Strzelca.

Pomyślne dni: 10-11 kwietnia.

Dysharmonijne dni: nie ma.

 • Koziorożec

Jest to spokojny i cichy okres dla ciebie. Życie domowe jest dla ciebie na pierwszym miejscu, korzystne jest przeprowadzanie zaplanowanych operacji, aby zapobiec własnemu zdrowiu, a wizyty u lekarza mają na celu zapobieganie ewentualnym przyszłym dolegliwościom. Będziesz miał wolny czas, więc z zyskiem dla siebie otworzysz prywatny sklep, przeczytasz ważny artykuł lub nauczysz się „know-how” w zakresie zdrowego stylu życia. Klucz tygodnia: „Latem przygotuj sanki, a zimą-wóz”,czyli przestań działać w pośpiechu, rób wszystko rozważnie, systematycznie, zgodnie z planem. To, co będziesz teraz robić, dotyczy przyszłego okresu za dwa lub trzy miesiące. Możliwy jest inny zbieg okoliczności: zbliżasz się do granicy i tym tygodniu otrzymasz wiadomość, że pewne wydarzenie zostało przełożone na kilka miesięcy. Będziesz zadowolony z przeniesienia tego wydarzenia, ponieważ masz czas przygotować się na to.

Pomyślne dni: 10-11 kwietnia.

Dysharmonijne dni: nie ma.

 • Wodnik

Najbardziej szczęśliwy oraz seksowny znak Zodiaku tygodnia. „Kontemplacja myśli” – pisali o tym wszyscy wielcy filozofowie starożytności i nowoczesności, właśnie to należy ogarnąć w tym czasie samotności, relaksu, uspokojenia nerwów. Teraz samotne czytanie na przyrodzie oraz odpoczynek są korzystne dla ciebie. Aby wpaść na genialny pomysł (w pracy lub życiu osobistym) musisz zamknąć się w domu, chodzić nago po mieszkaniu, pomyśleć o tym, czego osiągnąłeś na tym etapie, co chciałbyś zmienić w swoim życiu. Samotność, spokój i koncentracja energii... Teraz możesz przeglądnąć stare gazety, ponownie przeczytać swoją ulubioną książkę, medytować. Nagła sytuacja nerwowa stanie się lekcją dla ciebie, możliwe, że będzie ona związana z bliskimi, zwłaszcza jeśli są oni również twoimi kolegami w pracy. Los sprawdzi cię na wytrzymałość. Spróbuj głęboko ukryć swoje uczucia, skoncentruj się na problemie i szybko go rozwiąż. To czas labiryntu, tajemnicy, którą koniecznie musisz rozwiązać.

Pomyślne dni: od 7 do 9 kwietnia.

Dysharmonijne dni: nie ma.

 • Ryby

Zachowaj ostrożność w sprawach osobistych i miłości. Pieniądze same w sobie nie są dobre, ale przynajmniej na chwilę uwalniają nas od zmartwień materialnych, a także pozwalają zobaczyć, jak marzenia o przyszłości spełniają się w teraźniejszości. W tym tygodniu albo spełni się twoje pragnienie (na przykład od dawna oszczędzasz na coś, a teraz w końcu pójdziesz do sklepu i dokonasz zakupu) albo „nowe marzenie” pojawi się w twoim życiu, nowe pragnienie oszczędzania i powiększania bogactwa dla własnej wolności. W każdym razie ten tydzień będzie korzystny dla twojego znaku Zodiaku.

Pomyślne dni: nie ma.

Dysharmonijne dni: nie ma.

Średnia ocena to 4,3/5 na podstawie 8 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+11°
Olsztyn
Poznań
+11°
Łódź
+8°
Lublin
+12°
Gorzów Wielkopolski
+11°
Warszawa
Kraków
+11°
Wrocław
+11°
Opole
+10°
Rzeszów
+8°
Białystok
+11°
Gdańsk
+10°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+13°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo