Czasami pozwalają na zbyt wiele: najbardziej demokratyczni rodzice według znaku Zodiaku

Czasami pozwalają na zbyt wiele: najbardziej demokratyczni rodzice według znaku Zodiaku © pixabay.com

Przedstawiciele tych znaków są często zbyt pobłażliwi dla swoich dzieci


Bliźnięta

Przedstawiciele tego znaku są znani ze swojego pragnienia sprawiedliwości i równości, co czyni ich wspaniałymi demokratycznymi rodzicami. Zawsze są gotowi wysłuchać opinii swoich dzieci i wziąć pod uwagę ich uczucia przed podjęciem decyzji. Bliźnięta cenią sobie komunikację i otwartość, więc zawsze są gotowe wyjaśnić swoim dzieciom, dlaczego robią to, co robią. Jedyny ich problem – to pragnienie zadowolenia dzieci, dzięki któremu mogą iść na ustępstwa tam, gdzie nie trzeba tego robić.

Ryby

Przedstawiciele tego znaku – to ludzie wolni od ducha, którzy cenią indywidualność i niezależność. Nie mają skłonności do autorytarnego stylu rodzicielstwa i zachęcają swoje dzieci do bycia sobą. Ryby są również bardzo kreatywne i pomysłowe, więc zawsze znajdują nowe i interesujące sposoby spędzania czasu ze swoimi dziećmi. Jednak zanurzeni we własnym świecie i doświadczeniach rodzice tego znaku obu płci mogą zapomnieć o dzieciach i ich potrzebach.

Strzelec

Strzelce - to optymistyczni i zabawni ludzie, którzy lubią cieszyć się życiem w pełni. Nie mają skłonności do nadmiernej dyscypliny i zachęcają swoje dzieci do odkrywania świata i znajdowania własnej drogi. Strzelcy są również bardzo hojni i współczujący, więc zawsze są gotowi pomóc swoim dzieciom, gdy tylko tego potrzebują. Istnieje jednak duże ryzyko, że będąc zbyt zaangażowanym w życie publiczne i towarzyskie, Strzelce mogą pozwolić swoim dzieciom na zbyt wiele lub nawet całkowicie wycofać się z ich wychowania.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 15 recenzji

Pogoda w Polsce

+27°
Olsztyn
Poznań
+30°
Łódź
+29°
Lublin
+28°
Gorzów Wielkopolski
+31°
Warszawa
Kraków
+27°
Wrocław
+31°
Opole
+33°
Rzeszów
+30°
Białystok
+24°
Gdańsk
+30°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+29°
Szczecin
+26°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+31°
Kraków
+31°
Łódź
+30°
Wrocław
+27°
Poznań
+28°
Gdańsk
+24°
Szczecin
+26°
Bydgoszcz
+28°
Lublin
+29°
Katowice
+31°
Białystok
+30°
Częstochowa
+31°
Gdynia
+23°
Sosnowiec
+31°
Radom
+31°
Kielce
+30°
Toruń
+28°
Gliwice
+32°
Rzeszów
+33°
Zabrze
+32°
Wszystkie miasta