Horoskop miłosny na tydzień 24-30 czerwca: kto będzie musiał stawić czoła kłótniom

Horoskop miłosny na tydzień 24-30 czerwca: kto będzie musiał stawić czoła kłótniom © pixabay.com

Jak będzie wyglądało Twoje romantyczne życie w tym tygodniu


Baran

Twoje życie miłosne może cierpieć z powodu pesymistycznych myśli. Możesz popaść w lekką depresję, ponieważ Twoje marzenia o idealnym życiu się nie spełniają. Ponieważ fundamenty Twojego życia nie są takie, jakich oczekiwałeś, możesz mieć trudności ze stworzeniem solidnego fundamentu również w sprawach sercowych. Nie trać nadziei! Potraktuj to jako tymczasowy test, który pomoże ci wyjaśnić, gdzie powinieneś spędzać swoją energię, w tym w romantycznych związkach.

Przeczytaj także

Byk

Przyjaciel może udzielić ci niezamówionej porady, która okaże się jednocześnie trudna i cenna. Jego słowa mogą uświadomić ci, że masz złudzenia co do swojej obecnej sytuacji w życiu miłosnym. Być może wolisz przymknąć oko na coś, co jest trudne do zignorowania i dlatego twój przyjaciel zwraca na to uwagę. Nawet jeśli nie skorzystasz z tej rady, zdrowa perspektywa twojego przyjaciela da ci do myślenia.

Bliźnięta

W tym tygodniu możesz skupić się na pokazaniu swoich prawdziwych pragnień, zwłaszcza w życiu miłosnym. Wcześniej mogłeś ukrywać swoje pragnienia, uważając je za niekonwencjonalne lub dziwne, ale teraz jesteś gotowy otwarcie zadeklarować swoje potrzeby, nawet jeśli szokuje to innych. Co więcej, możesz nawet cieszyć się tym procesem.

Rak

W tym tygodniu możesz czuć się bardzo wrażliwy z powodu zdrady zaufania przez przyjaciela. Mógł on udostępnić twoje dane osobowe osobom, którym nie ufasz lub opublikować w mediach społecznościowych post, który cię obraził. Jest to szczególnie bolesne, jeśli powierzyłeś tej osobie swoje życie osobiste, wierząc, że masz bezpieczne miejsce, w którym możesz się wyżalić i otrzymać wsparcie. Niestety, osoba ta może być bardziej zainteresowana plotkowaniem na twój koszt niż pomaganiem ci. Uważaj, komu ufasz.

Lew

Po okresie przyjemności i romansu ten tydzień może być nerwowy. Możesz oczekiwać zbyt wiele od swojego partnera, co doprowadzi do rozczarowania. Możesz myśleć, że twój partner powinien zawsze dorównywać twojej hojności, ale nie zawsze tak jest. W tym tygodniu jedno z was może dawać znacznie więcej niż drugie. Jeśli jesteś singlem, unikaj nowych relacji, które mogą zagrozić twojej reputacji, nawet jeśli wydają się ekscytujące.

Panna

Ten tydzień może być kluczowy dla spraw sercowych. Solidne podstawy są niezbędne do osiągnięcia sukcesu, ale dobrą wiadomością jest to, że oboje możecie już nad tym pracować. Jeśli jesteś singlem, unikaj negatywnego myślenia o perspektywach związku. Opłakiwanie faktu, że nigdy nie znajdziesz bratniej duszy, nie pomaga w budowaniu silnej więzi.

Waga

Pod koniec tygodnia twoje życie miłosne może ulec nieoczekiwanym zmianom. Może to oznaczać wszystko, od możliwości nawiązania krótkotrwałego romansu po partnera sugerującego eksperymentowanie lub otwarty związek. Inną opcją jest nagła zmiana w kwestiach finansowych związanych z kochankiem lub dynamiką związku. Czy wiesz, jak wydawane są wasze wspólne pieniądze? Upewnij się, że wszystko jest pod kontrolą. Przygotuj się na gorączkowy tydzień.

Skorpion

Romans może być źródłem konfliktu w życiu rodzinnym, pozostawiając cię między dwoma ogniami - partnerem i teściami. Jeśli twój partner nalega na eskalację trwającej kłótni rodzinnej, wyjaśnij mu, że taki upór może tylko pogorszyć sytuację. Konflikty mogą wynikać ze wspólnego zamieszkiwania, gdy drobne nawyki stają się źródłem irytacji. Ponadto nowa znajomość może szybko stracić na atrakcyjności. Jeśli jesteś singlem, nie powinieneś pozwolić swoim krewnym umówić się na randkę z nieznajomym w tym tygodniu.

Strzelec

Twoje uczucia mogą się w tym tygodniu diametralnie zmienić. Jeśli byłeś w kimś zakochany, jego zachowanie może pozostawić nieprzyjemny posmak i będziesz się zastanawiać, co kiedykolwiek w nim widziałeś. Szczegóły mogą się różnić, ale możesz nagle zdać sobie sprawę, że zupełnie do siebie nie pasujecie. Nie trać czasu i idź dalej. Jeśli jesteś w związku i nadal jesteś szczęśliwy, twój partner może zaskoczyć cię radykalnymi zmianami w twojej rutynie. To albo całkowicie cię odepchnie, albo sprawi, że pokochasz go jeszcze bardziej - nie ma kompromisu.

Koziorożec

Możesz stracić zainteresowanie kimś, jeśli poczujesz, że wszystkie wysiłki, aby zdobyć jego miłość, pochodzą od ciebie. Najgorsze jest to, że mogłeś już dać z siebie wszystko i zostać całkowicie pochłonięty przez tę osobę, a potem zdałeś sobie sprawę, że nie jesteś doceniany za to, kim jesteś. Niezależnie od szczegółów, możesz czuć się rozczarowany i chcieć iść dalej. Jeśli jesteś singlem, w tym tygodniu możesz odczuwać wstręt do randek. Nie jesteś w nastroju na «próbę generalną» romantycznego związku.

Wodnik

W tym tygodniu wszystko idzie świetnie w twoim życiu miłosnym, niezależnie od statusu twojego związku! To całkowicie normalne, że potrzebujesz więcej przestrzeni osobistej. Jeśli twój partner sprawia, że czujesz się ograniczony lub stłamszony, pamiętaj, aby wyrazić swoje uczucia. Jeśli jesteś singlem, możesz czuć się bardziej komfortowo, robiąc swoje i ignorując wszelkie oznaki uwagi w tym tygodniu.

Ryby

W tym tygodniu możesz być mniej idealistyczny niż zwykle, w tym w sprawach miłosnych. Może się wydawać, że wisi nad tobą ciemna chmura, rzucając cień na twoją romantyczną sytuację. Chociaż ta trudna rzeczywistość może ci się nie podobać, ten czas będzie sprzyjał podejmowaniu mądrych decyzji. Romans i fantazje zejdą na dalszy plan, ustępując miejsca trzeźwemu i obiektywnemu podejściu.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 33 recenzji

Pogoda w Polsce

+20°
Olsztyn
Poznań
+21°
Łódź
+21°
Lublin
+22°
Gorzów Wielkopolski
+23°
Warszawa
Kraków
+21°
Wrocław
+21°
Opole
+26°
Rzeszów
+22°
Białystok
+20°
Gdańsk
+21°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+22°
Szczecin
+21°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+23°
Kraków
+21°
Łódź
+21°
Wrocław
+21°
Poznań
+21°
Gdańsk
+20°
Szczecin
+20°
Bydgoszcz
+21°
Lublin
+21°
Katowice
+20°
Białystok
+22°
Częstochowa
+21°
Gdynia
+20°
Sosnowiec
+20°
Radom
+21°
Kielce
+21°
Toruń
+21°
Gliwice
+20°
Rzeszów
+26°
Zabrze
+20°
Wszystkie miasta