Horoskop na 21 czerwca: pamiętaj o bumerangu

Horoskop na 21 czerwca: pamiętaj o bumerangu © pixabay.com

Co szykuje dla ciebie los


Baran
Dobry nastrój rano pozwoli Ci rozwiązać wiele spraw zawodowych, a późnym popołudniem wykonasz również wiele prac domowych.

Byk
Gwiazdy zalecają przypomnienie sobie osoby, którą obraziłeś i znalezienie sposobu na pogodzenie się poprzez przyznanie się do błędu i przeprosiny.

Bliźnięta
Osoby, które zdecydowały się na zmianę miejsca zamieszkania, powinny znaleźć sposób na ułatwienie sobie tego zadania - spróbuj znaleźć przyjemność w rzeczach, które Cię męczą.

Rak
Musisz z radością zareagować na niespodziankę od ukochanej osoby, nawet jeśli marzyłeś o czymś innym - nie powinieneś jej obrażać.

Lew
Dzień sprzyja wszelkim przedsięwzięciom, zarówno zawodowym, jak i osobistym: możesz podejmować nowe projekty i przyjmować wyznania.

Panna
Porozmawiaj ze swoimi szefami na tematy, które Cię dotyczą, takie jak nowe stanowisko lub podwyżka wynagrodzenia, a Twoje prośby najprawdopodobniej zostaną spełnione z przychylnością.

Waga
Możesz zauroczyć się osobą, która niedawno pojawiła się w Twoim otoczeniu. To, czy twój związek przerodzi się w romans, czy ograniczy się do flirtowania, zależy od ciebie.

Skorpion
Od samego rana będziesz pełen dobrych intencji, którym nie powinieneś się opierać: jeśli chcesz komuś pomóc, zrób to.

Strzelec
To dobry czas na podniesienie poczucia własnej wartości: cokolwiek zrobisz, odniesiesz sukces dzięki swoim talentom i umiejętnościom.

Koziorożec
Opowiadając szefom o swoich osiągnięciach, nie bądź przesadnie skromny, ale nie pomijaj też zasług swoich kolegów, w przeciwnym razie nie będziesz mógł liczyć na ich wsparcie w przyszłości.

Wodnik
Dobro, które czynisz - jak i zło, które czynisz - zostanie odpłacone po stokroć, więc pomagaj tym, którzy o to proszą i nie pozwól, aby negatywność pojawiła się w twoich myślach.

Ryby
Zaleca się spędzenie dnia z rodziną: pracowitość zawodowa jest mile widziana, ale nie zapominaj o swoich bliskich - bez Twojej uwagi będą wyczerpani.

Średnia ocena to 4,2/5 na podstawie 33 recenzji

Pogoda w Polsce

+20°
Olsztyn
Poznań
+21°
Łódź
+21°
Lublin
+22°
Gorzów Wielkopolski
+23°
Warszawa
Kraków
+21°
Wrocław
+21°
Opole
+26°
Rzeszów
+22°
Białystok
+20°
Gdańsk
+21°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+22°
Szczecin
+21°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+23°
Kraków
+21°
Łódź
+21°
Wrocław
+21°
Poznań
+21°
Gdańsk
+20°
Szczecin
+20°
Bydgoszcz
+21°
Lublin
+21°
Katowice
+20°
Białystok
+22°
Częstochowa
+21°
Gdynia
+20°
Sosnowiec
+20°
Radom
+21°
Kielce
+21°
Toruń
+21°
Gliwice
+20°
Rzeszów
+26°
Zabrze
+20°
Wszystkie miasta