​Te 3 znaki Zodiaku otoczyły się zbyt wysokimi ścianami

​Te 3 znaki Zodiaku otoczyły się zbyt wysokimi ścianami © Pixabay

Astrologowie nazwali członków kręgu zodiaku, którzy zachowują się zbyt ostrożnie wobec innych ludzi


Baran

Nie chcesz, aby ktokolwiek uważał cię za słabego lub bezbronnego. Chcesz wyglądać na silnego i nieustraszonego. Dlatego udajesz, że nic cię nie dotyka ani nie przeszkadza. Nie chcesz, aby ktokolwiek zdawał sobie sprawę, jak bardzo ich słowa mogą cię uderzyć.

Przeczytaj także

Jednak wysoko zbudowane ściany mogą odstraszyć od Ciebie ważnych ludzi. To sprawia, że wyglądasz na bezdusznego, a nawet jeśli technicznie tego chcesz, nie prowadzi to do pożądanych rezultatów. Nie chcesz być odizolowany. Potrzebujesz przyjaciół, którzy zawsze będą Cię wspierać. Aby stworzyć mocne kontakty, musisz przynajmniej trochę obniżyć ściany. Musisz wyrażać swoje emocje, nawet gdy są niewygodne.

Bliźnięta

Uciekasz, gdy tylko połączenia się komplikują. Chcesz prowadzić szczęśliwe życie bez stresu, więc nie zostaniesz w pobliżu, gdy zabawa się skończy. Oznacza to jednak, że przedwcześnie zrywasz więzi. Tworzysz tylko tymczasowe relacje, kiedy możesz budować więzi, które będą trwać przez całe życie.

Zawsze uciekasz pierwszy, ponieważ boisz się porzucenia. Nie chcesz być odrzucany, więc odrzucasz innych. Ale jeśli ciągle uciekasz, nie dajesz dobrym ludziom szansy na udowodnienie, że są godni zaufania. Musisz tylko zburzyć ściany i ryzykować obrażenia. Pewnego dnia to ryzyko się opłaci.

Skorpion

Jesteś dumny z tego, że wydajesz się tajemnicą dla innych. Nie chcesz, aby ktoś miał o Tobie zbyt wiele informacji, ponieważ może użyć ich jako amunicji, aby cię skrzywdzić. Zachowujesz emocjonalną odległość od innych, aby chronić swoje serce. Ciągle żartujesz ze swoich największych problemów, ponieważ nie chcesz wyrażać prawdziwych emocji.

Nie chcesz, żeby ktokolwiek widział, jak bardzo cierpisz. Ale jeśli utrzymasz ściany na wysokim poziomie, pozbawi cię to szans na przejście dalej. Zmniejsza to twoje szanse na znalezienie innych, którzy przeszli przez te same problemy. To rujnuje Twoje szanse na poczucie mniej samotności.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 18 recenzji

Pogoda w Polsce

+15°
Olsztyn
Poznań
+15°
Łódź
+12°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+16°
Warszawa
Kraków
+15°
Wrocław
+15°
Opole
+13°
Rzeszów
+12°
Białystok
+15°
Gdańsk
+13°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+15°
Szczecin
+13°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+16°
Kraków
+14°
Łódź
+15°
Wrocław
+15°
Poznań
+14°
Gdańsk
+15°
Szczecin
+13°
Bydgoszcz
+15°
Lublin
+12°
Katowice
+15°
Białystok
+12°
Częstochowa
+15°
Gdynia
+15°
Sosnowiec
+15°
Radom
+13°
Kielce
+13°
Toruń
+15°
Gliwice
+15°
Rzeszów
+13°
Zabrze
+15°
Wszystkie miasta