Te znaki Zodiaku muszą przestać ignorować «czerwone flagi» w związku

Te znaki Zodiaku muszą przestać ignorować «czerwone flagi» w związku © Pixabay

Astrologowie powiedzieli, którzy przedstawiciele kręgu Zodiaku zbyt często przymykali oczy na dziwne zachowanie swoich partnerów


Lew

Twoi przyjaciele nie lubią twojego partnera, a to rozdziera Cię od środka, ponieważ sprawia, że wątpisz we wszystko. Nie jesteś gotowy na przyjęcie żadnej z tych opcji: musisz znaleźć lepszego partnera lub najlepszych przyjaciół. Obie opcje złamałyby ci serce, więc po prostu próbujesz zignorować problem.

Przeczytaj także

Zaczynasz internalizować konflikt, a nawet obwiniasz się za niego. Nigdy nigdzie nie dojdziesz z tymi wszystkimi założeniami; nadszedł czas, aby zadać to pytanie: "dlaczego?" A potem będziesz musiał poradzić sobie z odpowiedzią.

Baran

Nie widzisz wystarczającego poziomu wzajemności. Ciągle dajesz, ale nic nie dostajesz, a twój partner po prostu bierze to za pewnik. Jeśli nie zgłosiłeś swoich potrzeb, nadszedł czas, aby zabrać głos, ale jeśli tak, nadszedł czas, aby sprawdzić, czy ta osoba jest dla ciebie odpowiednia.

Byłeś bardziej niż posłuszny i pokonałeś wszystkie swoje ograniczenia, aby dodać wygody życiu drugiej osoby, ale w niektórych przypadkach nawet nie otrzymałeś "dziękuję" za Twoje wysiłki. Zasługujesz na to, aby być z kimś, kto cię ceni i kimś, kto widzi cię i traktuje jak równego sobie. Porozmawiaj ze swoim partnerem, że związek powinien być równoważny, ponieważ w przeciwnym razie po prostu będziesz gromadzić urazy.

Wodnik

Nie, nie jesteś szalony, coś naprawdę nie zgadza się z tym, co mówi ci partner. Niezależnie od tego, czy zniekształca prawdę, milczy kluczowe fakty, czy po prostu kłamie szczerze, nadszedł czas, aby przestać ignorować dziwność sytuacji.

To wspaniale, że nie chcesz winić ukochanej osoby za coś bez żadnego dowodu, ale istnieje sposób, aby wyrazić, że czujesz, że nie jest z tobą całkowicie szczery. Dobrze rozumiesz innych ludzi, a jeśli twoja intuicja mówi ci, że coś jest nie tak, są szanse, że to prawda. Kiedy ktoś mówi ci prawdę, gdy ktoś chce, abyś czuł się bezpiecznie w związku, nie będziesz w nic wątpić.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 48 recenzji

Pogoda w Polsce

+15°
Olsztyn
Poznań
+15°
Łódź
+12°
Lublin
+14°
Gorzów Wielkopolski
+16°
Warszawa
Kraków
+15°
Wrocław
+15°
Opole
+12°
Rzeszów
+12°
Białystok
+14°
Gdańsk
+12°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+15°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+16°
Kraków
+14°
Łódź
+15°
Wrocław
+15°
Poznań
+14°
Gdańsk
+14°
Szczecin
+12°
Bydgoszcz
+14°
Lublin
+12°
Katowice
+14°
Białystok
+12°
Częstochowa
+14°
Gdynia
+14°
Sosnowiec
+14°
Radom
+13°
Kielce
+12°
Toruń
+15°
Gliwice
+15°
Rzeszów
+12°
Zabrze
+15°
Wszystkie miasta