​Trzy znaki Zodiaku poczują ciszę i spokój w tym tygodniu

​Trzy znaki Zodiaku poczują ciszę i spokój w tym tygodniu © Pixabay

Astrologowie podzielili się tym, komu ten tydzień zapewni stabilność i pewność siebie


Byk

Teraz ten znak jest w tej chwili, aby cieszyć się komfortem zamknięcia sezonu, gdy przygotowują się do pożegnania z osobistym Nowym rokiem. To jak ostatni rozdział książki, który kończy się dokładnie tam, gdzie jest — w ekscytującym momencie, który prowadzi do nowej przygody.

Przeczytaj także

Wsparcie ze strony Wenus wzmacnia zdolność Byka do pozostawiania nierozwiązanych problemów w relacjach w przeszłości i wdzięcznego zamykania, przedłużających się sekcji. W tym tygodniu możesz zapomnieć o nierozwiązanych sprawach, robiąc miejsce w swoich sercach na świeżą energię sezonu Bliźniąt.

Skorpion

Dla Skorpionów ten tydzień działa jak potężne lustro, odzwierciedlające głęboki, transformujący świat. Ponieważ ten znak kończy sezon Byka, transformująca energia jest dla niego szczególnie silna. W tym tygodniu Skorpiony mają szansę zagłębić się w znane im sfery emocjonalne, ale w celu uzdrowienia i pójścia naprzód. Chodzi szczególnie o wybaczenie przeszłych krzywd.

Niezależnie od tego, czy martwisz się o osobiste konflikty, czy wewnętrzne bitwy, atmosfera relaksu i spokoju pomaga Skorpionom uwolnić się i wyleczyć, umożliwiając odzyskanie stanu emocjonalnego i zaakceptowanie spokojnej kontemplacji i zadowolenia z życia.

Bliźnięta

Bliźnięta stoją u progu sezonu, drżąc z oczekiwania. Zanim wejdą w nowy sezon, istnieje możliwość oczyszczenia powietrza z resztek chmur z zeszłego roku. Ten tydzień ma kluczowe znaczenie dla komunikacji, co jest mocną stroną Bliźniąt, ponieważ pozwala na podejmowanie i wyrażanie fatalnych opinii i decyzji, które wcześniej zostały stłumione. Spodziewaj się przełomowych rozmów i momentów, które pomogą usunąć nieporozumienia i wygładzić stare problemy, dzięki czemu przejście Bliźniąt w Nowy rok będzie płynne i wzniosłe.

Średnia ocena to 3,9/5 na podstawie 12 recenzji

Pogoda w Polsce

+15°
Olsztyn
Poznań
+15°
Łódź
+12°
Lublin
+13°
Gorzów Wielkopolski
+16°
Warszawa
Kraków
+15°
Wrocław
+15°
Opole
+13°
Rzeszów
+12°
Białystok
+15°
Gdańsk
+13°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+15°
Szczecin
+13°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+16°
Kraków
+14°
Łódź
+15°
Wrocław
+15°
Poznań
+14°
Gdańsk
+15°
Szczecin
+13°
Bydgoszcz
+15°
Lublin
+12°
Katowice
+15°
Białystok
+12°
Częstochowa
+15°
Gdynia
+15°
Sosnowiec
+15°
Radom
+13°
Kielce
+13°
Toruń
+15°
Gliwice
+15°
Rzeszów
+13°
Zabrze
+15°
Wszystkie miasta