Prognoza pogody na 9 maja

Prognoza pogody na czwartek
Tego dnia wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:49, natomiast zachód nastąpi o godz. 20:15. Długość dnia wyniesie zatem 15 godz. i 25 min. Fazą Księżyca będzie ostatnia nów.
Rano i po południu
Przeczytaj także

Poranek 10 maja w Warszawie będzie dość chłodny, a w ciągu dnia słonecznie i ciepło, z niewielkim lub umiarkowanym zachmurzeniem. Rano można spodziewać się zachmurzenia zmiennego, na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, ale słońce pokaże się zza chmur, natomiast temperatura wzrośnie do 16 ℃. W Zakopanem rano zachmurzenie będzie zmienne, nie są spodziewane opady deszczu. Temperatura wyniesie 4 ℃. W ciągu dnia zrobi się pochmurnie, również bez opadów. Na termometrach zobaczymy 13 ℃. W Gdańsku na początku dnia wystąpi zachmurzenie duże, nie są spodziewane opady deszczu. Temperatura wyniesie 6 ℃. W ciągu dnia nadal będzie sucho i pochmurnie a temperatura wzrośnie do 16 ℃.
W Warszawie z rana przewidywany jest wiatr pochodzący z kierunku północno-wschodniego, wiejący z prędkością 3 m/s, później kierunek zmieni się na zachodni, a prędkość wzrośnie do 4 m/s. Ciśnienie atmosferyczne będzie dość wysokie i sięgnie 760 hPa.
Wieczorem
W stolicy kraju spodziewane jest małe zachmurzenie, bez występujących opadów. Na termometrach zobaczymy 15 ℃. W Zakopanem przewidywane jest zachmurzenie zmienne, nie będzie padał deszcz. Temperatura wyniesie 15 ℃. W Gdańsku można oczekiwać dużego zachmurzenia, nie będzie padać. Na termometrach zobaczymy 15 ℃.