Prognoza pogody na 4 kwietnia

Prognoza pogody na 4 kwietnia © Pixabay

Prognoza pogody na czwartek


Tego dnia wschód Słońca nastąpi o godz. 6:02, natomiast zachód Słońca będzie miał miejsce o godz. 19:15. Długość dnia wyniesie zatem 13 godz. i 13 minut Księżyc będzie pozostawał w fazie ostatniej kwadry.Rano i po południu.

W Warszawie rano spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie nadal będzie zmienne, możliwe są przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 9 ℃. W Zakopanem od rana można spodziewać się burzowych chmur, oczekiwane są również opady opady. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W ciągu dnia nadal będą utrzymywać się burzowe chmury, spadnie niewielki deszcz. Temperatura wzrośnie do 9 ℃.

Przeczytaj także

W Gdańsku rano spodziewane jest zachmurzenie duże bez przejaśnień. Przelotne opady deszczu i śniegu, możliwe burze. Na termometrach zobaczymy 2 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, możliwe są opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 5 ℃.

W stolicy kraju wiatr przyjmie kierunek północno-zachodni, a jego prędkość wyniesie 4 m/s, następnie kierunek ulegnie zmianie na wschodni, natomiast prędkość obniży się do 3 m/s. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 750 hPa.

Wieczorem

W Warszawie będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, przewidywane są niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 11 ℃. W Zakopanem występować będą burzowe chmury, a także spodziewane są opady deszczu i śniegu. Temperatura wyniesie 13 ℃. W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, pojawią się niewielkie opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 7 ℃.

Średnia ocena to 3,5/5 na podstawie 6 recenzji

Pogoda w Polsce

+8°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+10°
Lublin
+4°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+10°
Opole
+10°
Rzeszów
+7°
Białystok
+7°
Gdańsk
+9°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+7°
Szczecin
+6°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+9°
Kraków
+9°
Łódź
+8°
Wrocław
+9°
Poznań
+7°
Gdańsk
+7°
Szczecin
+4°
Bydgoszcz
+7°
Lublin
+10°
Katowice
+9°
Białystok
+7°
Gdynia
+7°
Sosnowiec
+9°
Radom
+10°
Kielce
+9°
Toruń
+8°
Gliwice
+9°
Rzeszów
+10°
Zabrze
+9°
Wszystkie miasta