​Prognoza pogody na 3 kwietnia

​Prognoza pogody na 3 kwietnia © Pixabay

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:04, natomiast zachód nastąpi o godz. 19:13. Długość dnia wyniesie zatem 13 godz. i 9 min. Księżyc będzie pozostawał w ostatniej kwadrze.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo będzie całkiem pokryte przez chmury, oczekiwane są opady. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W ciągu dnia niebo będzie niewidoczne, spodziewane są niewielkie opady. Temperatura wyniesie 9 ℃. Wiatr powieje z kierunku zachodniego, a jego prędkość sięgnie 8 m/s, następnie zmniejszając się do 10 m/s. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 741 hPa.

W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami. Opady nie są przewidywane. Na termometrach zobaczymy 3 ℃. W ciągu dnia pojawi się małe zachmurzenie, nie są oczekiwane opady. Temperatura wyniesie 9 ℃. Wiatr powieje z kierunku zahodniego, a jego prędkość sięgnie 4 m/s, następnie zmniejszając się do 3 m/s. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 678 hPa.

W Gdańsku rano powinno być bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia wystąpi zachmurzenie zmienne, będzie padać. Temperatura wyniesie 3 ℃.Wiatr powieje z kierunku zachodniego, a jego prędkość sięgnie 10 m/s, następnie zwiększając się do 11 m/s. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 751 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju zachmurzenie będzie pochmurnie, przewidywane są opady. Na termometrach zobaczymy 6 ℃. W Zakopanem niebo będzie w całości pokryte przez chmury, oczekiwane są opady deszczu. Temperatura wyniesie 8 ℃. W Gdańsku niebo również będzie niewidoczne, na niebie mogą zebrać się burzowe chmury, z których może spaść niewielki deszcz. Na termometrach zobaczymy 3 ℃.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 26 recenzji

Pogoda w Polsce

+5°
Olsztyn
Poznań
+9°
Łódź
+7°
Lublin
+6°
Gorzów Wielkopolski
+6°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+11°
Opole
+10°
Rzeszów
+6°
Białystok
+6°
Gdańsk
+8°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+7°
Szczecin
+5°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+6°
Kraków
+11°
Łódź
+9°
Wrocław
+9°
Poznań
+8°
Gdańsk
+6°
Szczecin
+5°
Bydgoszcz
+7°
Lublin
+7°
Katowice
+11°
Białystok
+6°
Częstochowa
+11°
Gdynia
+6°
Sosnowiec
+11°
Radom
+8°
Kielce
+8°
Toruń
+7°
Gliwice
+11°
Rzeszów
+10°
Zabrze
+11°
Wszystkie miasta