​Ich hojność nie ma granic: te znaki Zodiaku są zawsze gotowe pożyczyć pieniądze przyjaciołom

​Ich hojność nie ma granic: te znaki Zodiaku są zawsze gotowe pożyczyć pieniądze przyjaciołom © Pixabay

Niektóre znaki Zodiaku uwielbiają pomagać innym, a szczere "dziękuję" zawsze rozgrzewa ich serca


Byk

To niemal reguła w astrologii, że Byk będzie miał "dodatkowe" pieniądze. Są niezwykle inteligentne, więc wiedzą, jak oszczędzać i inwestować.

Przeczytaj także

Jako znak rządzony przez Wenerę, planetę miłości i luksusu, Byk z pewnością wyda dużo na siebie, zwłaszcza jeśli chodzi o jedzenie, ubrania i wystrój wnętrz. Mają też dobre serce, co oznacza, że chętnie pomagają innym.

Ten ziemski znak pożyczy przyjacielowi dowolną kwotę, często bez pytania. Nie muszą wysłuchiwać twojej historii, a ty zdecydowanie nie musisz błagać o pomoc. Jeśli wiedzą, że zmagasz się z trudnościami, pomogą anonimowo.

Lew

Lwy, ze swoim władcą Słońcem, mogą być jednym z najbardziej hojnych znaków. Chętnie zapłacą za ciebie w kawiarni, poczęstują cię obiadem i pożyczą ci nawet więcej pieniędzy, niż potrzebujesz.

Jako znak ognisty, który lubi spieszyć na ratunek, Lew zawsze będzie starał się wyjść ponad wszystko. Zawsze pożyczają pieniądze krewnym, partnerom i bliskim przyjaciołom. Jeśli mają dodatkowe pieniądze, chętnie oddadzą je swoim bliskim.

Świadomość, że udało im się uratować sytuację, nie tylko podbudowuje ich ego, ale także upewnia ich, że wszyscy wokół są szczęśliwi. Nienawidzą patrzeć, jak ktoś cierpi, zwłaszcza jeśli mają środki, by pomóc.

Niemniej jednak Lew będzie chciał uznania za swój dobry uczynek, ale szczere podziękowania i radosny uśmiech wystarczą.

Strzelec

Strzelec może nie mieć wystarczająco dużo pieniędzy dla siebie, ale nadal znajdzie sposób, aby pomóc swojemu przyjacielowi. Zanim nawet pomyślisz o poproszeniu o pomoc, wyślą ci pieniądze.

Ten znak ognia ma wyjątkowy związek z pieniędzmi, co czyni go niezwykle hojnym. Zamiast oszczędzać, uważają, że pieniądze są po to, by je wydawać. Wierzą, że kiedy wydasz pieniądze, wrócą one do ciebie.

Wynika to prawdopodobnie z ich rządzącej planety Jowisz, która symbolizuje ekspansywność, obfitość, szczęście i hojność. Chociaż szybko pożyczają pieniądze, chętnie pomagają swoim przyjaciołom w inny sposób.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 11 recenzji

Pogoda w Polsce

+5°
Olsztyn
Poznań
+7°
Łódź
+9°
Lublin
+4°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+7°
Wrocław
+8°
Opole
+8°
Rzeszów
+7°
Białystok
+5°
Gdańsk
+7°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+6°
Szczecin
+5°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+7°
Kraków
+7°
Łódź
+7°
Wrocław
+7°
Poznań
+5°
Gdańsk
+5°
Szczecin
+4°
Bydgoszcz
+6°
Lublin
+9°
Katowice
+8°
Białystok
+7°
Gdynia
+5°
Sosnowiec
+7°
Radom
+8°
Kielce
+7°
Toruń
+7°
Gliwice
+8°
Rzeszów
+8°
Zabrze
+8°
Wszystkie miasta